Práce | Úřad práce | Rejstřík firem | Zákony

Dnes je Neděle 30.8.2015 a svátek má Vladěna


Česká spořitelna začala nabízet založení účtu online, bez pobočky

Česká spořitelna začala nabízet založení účtu online, bez pobočky

Online bankovní účet u České spořitelny už lze založit přes internet. Foto:NašePeníze.cz

Česká spořitelna nabízí od 4. listopadu 2013 nový iÚčet, internetový osobní účet. S iÚčtem získají klienti zdarma základní balíček služeb, který obsahuje internetové, mobilní a telefonní bankovnictví SERVIS 24, bezkontaktní platební kartu VISA Classic, všechny příchozí i odchozí platby, měsíční výpis a slevový program Partner. iÚčet si může zřídit každý klient starší 18 let.

iÚčet nelze založit na pobočkách České spořitelny.

K založení účtu online potřebujete 2 doklady totožnosti a výpis/smlouvu z vašeho stávajícího účtu. Podmínka aby byl účet zdarma, je uhradit v měsíci nákupy kartou alespoň za 7000 korun.

„Připravili jsme pro klienty alternativu, díky které u nás budou moci využívat účet zcela zdarma,“ uvedla Veronika Jančová, ředitelka úseku řízení retailových produktů České spořitelny. „iÚčet si klienti mohou zřídit výhradně přes internet, bez odesílání a podpisu papírových smluv či návštěvy pobočky, což přesně odpovídá požadavkům klientů, kteří chtějí svoje záležitosti řešit online z pohodlí domova,“ dodala Veronika Jančová.

iÚčet je zdarma v případě, že klient splní dvě podmínky - provede měsíčně platby kartou v hodnotě minimálně 7 000 Kč (do tohoto limitu jsou započítány i odchozí splátky z iÚčtu na účet kreditní karty ČS) a nerealizuje v pobočce vybrané činnosti. Těmi jsou vklad a výběr hotovosti, bezhotovostní platby u přepážky nebo přes sběrný box a založení, změna či zrušení trvalých příkazů a souhlasů z inkasem (s výjimkou založení souhlasu s inkasem). Pokud klient podmínky nesplní, zaplatí v daném měsíci za účet 98 Kč.

K iÚčtu si klienti mohou dokoupit také doplňkové služby, např. všechny výběry z bankomatů ČS, kontokorent, 25 informačních SMS, zvýhodněné zahraniční platby nebo zvýhodněné výběry z bankomatů v zahraniční. Každá doplňková služba pak stojí 29 Kč měsíčně. iÚčet si klienti mohou založit na www.csas.cz/iUcet. Stačí vyplnit jednoduchý formulář a přiložit naskenovaný nebo ofocený občanský průkaz (obě strany) a druhý doklad (cestovní pas nebo řidičský průkaz). Podmínkou je také přiložení alespoň první strany naskenovaného nebo elektronického výpisu ze stávajícího účtu klienta u kterékoliv banky. Banka poté klientovi založí nový iÚčet a pošle mu veškeré potřebné dokumenty. Následně může klient účet začít používat. K iÚčtu nelze sjednat disponující osoby a je k němu možné vydat pouze jednu debetní kartu.

Základní balíček - pro všechny stejný, navíc při splnění podmínek ZDARMA

- výpis z účtu - sestavení až 2 výpisů měsíčně
- přístup k účtu 24 hodin denně - Internetové, mobilní a tel. bankovnictví - SERVIS 24
- bezkontaktní karta Visa Classic
- všechny příchozí platby - za příjem výplaty nebo jiných příjmů nic neplatíte
- všechny odchozí platby
- odměny za platby kartou - Program Partner. Odměny ve výši několika procent připíšeme na váš účet.

Při nepslnění podmínek, je účet zpoplatněn částkou 96 korun.
 

Ceník služeb k účtu online

Všeobecné obchodní podmínky

 • KOMERČNÍ SDĚLENÍ

  Jak funguje P2P (peer-to-peer) půjčování peněz?

  Velice jednoduše: Lidé půjčují lidem. Na jedné straně Benefi.cz zprostředkovává žadatelům možnost získat vlastní a lepší podmínky online půjčky než u klasických bankovních domů. Na straně druhé nabízí potenciálním investorům možnost výhodně investovat jejich volné peněžní prostředky. Benefi vymaže banku. Investorům (věřitelům) nabízí možnost lepšího zhodnocení finančních prostředků než na běžném účtu a žadatelům o půjčku lepší podmínky. Ani jeden z nich nepřispívá na provoz velké korporace a tato úspora je rozdělena mezi investora a dlužníka. Proto obě strany mohou získat výhodnější podmínky než v bance.

  Pokračovat »

 • Currently 3.00/5

Stav hlasování: 3.0/5 (1 hlas celkem)

Komentáře ke článku
  Naši partneři:

 • Profesionální vývoj a správa webových aplikaci