Nejlevnější hypotéka|Pojištění Teplice |Práce | Úřad práce | Rejstřík firem | Zákony

Dnes je Sobota 29.11.2014 a svátek má Zina


Investice


 • KOMERČNÍ SDĚLENÍ

  Nastartujte se: Veřejnost je pro zdravý životní styl

  Nejlepší podnikatelský plán má podle veřejnosti projekt „30ti denní výzva“, jehož video získalo nejvíce hlasů.

  Pokračovat »

 • KOMERČNÍ SDĚLENÍ

  Komerční banka výrazně pomůže nejen v začátcích podnikání.

  Dobrá zpráva: Lidé mají chuť podnikat

  V prvních šesti měsících letošního roku podle zprávy CFRI – Czech Credit Bureau vzniklo 12.847 obchodních společností a 2725 jich zaniklo. Na jednu zaniklou společnost připadlo 4,7 nově založených, což je nejvyšší údaj od roku 2009. Vývoj v letošním roce naznačuje, že se růst počtu obchodních společností od roku 2011 opět zrychluje.

  Pokračovat »

 • KOMERČNÍ SDĚLENÍ

  Zdánlivě výhodné půjčky mohou překvapit skrytými poplatky

  Rychlá půjčka pro všechny. Půjčka bez registru ihned. SMS půjčka do 15 minut. Něco vám tady nesedí? Máte pravdu. Nekalé praktiky některých nebankovních společností chtějí všechno, jen ne pomoci vám v tíživé pomoci. Na co si dávat pozor?

  Pokračovat »

 • Kapitálové trhy opět stoupají, aneb jednou dolů, pak zase nahoru

  Kapitálové trhy opět stoupají, aneb jednou dolů, pak zase nahoru

  Necelé čtyři týdny od posledního článku, kde jsme vysvětlovali důvody propadů trhů a vyjádřili názor, že se nejedná o žádný začátek krize, ale pouze o krátkodobou korekci bez nějakého zásadního významu, potvrdily akciové trhy naše přesvědčení ukázkovým sprintem. Americké akcie tak aktuálně připisují 7,6 % v porovnání se začátkem roku a německé se opět dostaly do kladných čísel, byť je zisk od začátku roku pod 1 %. ... Pokračovat »

 • Nastal zvrat ve spoření? Lidé výrazně více investují a méně půjčují bankám

  Nastal zvrat ve spoření? Lidé více investují a méně půjčují bankám

  Začali se Češi konečně chovat ke svým úsporám „normálně“? Bankovní vklady u nás vždy vládly: zejména běžné a v poslední době jako tzv. spořicí. A vždy jsme se nakonec museli spokojit s vysvětlením „jsme zkrátka tradičně konzervativní“. ... Pokračovat »

 • Chcete zhodnotit peníze? Půjčte druhým

  Chcete zhodnotit peníze? Půjčte druhým

  Půjčování peněz nemusí být pouze doménou bank a nebankovních úvěrových společností. Lidé si mohou půjčovat sami mezi sebou. Jak lze ale v takovém případě snížit riziko nesplácení? ... Pokračovat »

 • Kam s penězi? Češi sází na nemovitosti

  Kam s penězi? Češi sází na nemovitosti

  Lidé stále přemýšlejí, jak na různých věcech vydělat. Akcie ani dluhopisy Čechy zrovna moc nelákají. Momentálně jsou v hledáčku nejen odborníků, ale i běžných lidí investice do nemovitostí. Jenže i takové uložení peněz má svá rizika. ... Pokračovat »

 • Nejnebezpečnější slova ve světě financí

  Nejnebezpečnější slova ve světě financí

  Nejnebezpečnější slova jsou ta, která znějí chytře a neškodně, dokáží však přimět lidi ke špatným rozhodnutím. To ve světě financí platí dvojnásob, na následující slova si proto dejte pořádný pozor. ... Pokračovat »

 • Jsou byty jsou nejjistější investicí?

  Jsou byty jsou nejjistější investicí?

  Společnost FINEP se v uplynulých týdnech ptala vybraných českých manažerů, finančníků a analytiků na to, jak by nejlépe investovali své volné finanční prostředky. Ze seznamu 10 komodit se jako nejvhodnější a nejjistější investice přitom jeví nákup nemovitosti. Trend nákupu investičních bytů navíc ještě zesílil po intervenci ČNB do kurzu české koruny. ... Pokračovat »

 • Diamant není investice

  Diamant není investice

  Kromě toho, že se diamanty se staly symbolem bohatství a velkého majetku, luxusu i společenského postavení, hovoří se o nich jako o investičním aktivu. Investice do kvalitních diamantů má být sázkou na jistotu a alternativní investicí, na které nelze prodělat. Je tomu tak v realitě? ... Pokračovat »

 • Zajištěná investice: Jistota vykoupená bídou

  Zajištěná investice: Konzervativní jistota vykoupená bídou

  Heslo řady českých investorů by mohlo znít: Hlavně neztratit. I proto jsou v tuzemsku ve stále velké oblibě především konzervativní nástroje a zajištěné fondy. Ovšem žádný oběd není zadarmo. ... Pokračovat »

 • Investoři mohou žádat náhradu škody, ale nedělají to

  Investoři mohou žádat náhradu škody, ale nedělají to

  Mohou poškození investoři uplatňovat náhradu škody? Pokud svěřili své finanční prostředky obchodníkovi s cennými papíry nebo investičnímu zprostředkovateli, který se však vůči jejich majetku dopustil řady nekalých praktik, mohou. Ale nedělají to. ... Pokračovat »

 • Marihuana jako investice budoucnosti?

  Marihuana jako investice budoucnosti?

  Investoři stále hledají nové oblasti, které mohou mít zajímavý výnosový potenciál. Může jít o velké riziko, které ale v případě včasného odhalení může taková investice přinést velký zisk. Takovou investicí může být opovrhovaná i uctívaná, pro mnohé hodně kontroverzní plodina, jejíž léčebné účinky jsou nesporné – legální marihuana. Může vyléčit i vaše peněženky? ... Pokračovat »

 • Státní pokladna je nenasytná. Doplatí na to drobní investoři

  Státní pokladna je nenasytná. Doplatí na to i drobní investoři

  Státní kasa připomíná Otesánka. Dokáže spolknout jakékoli množství peněz, přičemž následný další užitek z nich je diskutabilní. Její tuzemští správci navíc oplývají schopností daně pouze zvyšovat a tím erární kasu stále krmit. Doplatí na to drobní investoři. ... Pokračovat »

 • Bitcoin: Virtuání měna budoucnosti, nebo bublina?

  Bitcoin: Virtuání měna budoucnosti, nebo bublina?

  Bitcoin se stal komoditou opředenou legendami, zájem o něj se díky mediálnímu humbuku zvýšil. Mělo jít o virtuální měnu budoucnosti. Dlouhodobé spoření v soudobých inflačních měnách vyžaduje hledání alternativ. Mohly by se takovou alternativou stát měny virtuální? Je bitcoin relevantní investicí nebo jen o čistou spekulaci? ... Pokračovat »

 • Investice do zlata? Lepší než peníze na běžném účtu

  Investice do zlata? Lepší než peníze na běžném účtu

  Hledáte konzervativní investici s potenciálem zhodnocení v dvouciferných číslech? Investiční zlato zaznamenalo v posledních letech růst, který dokázalo nabídnout jen velmi málo srovnatelných komodit. I když je zlato relativně dobrý uchovatel hodnoty a ochrana před inflací, jsou na trhu lepší možnosti kam investovat své peníze. ... Pokračovat »

 • Spoření pro děti? Na důchod? Proč vlastně investovat do podílových fondů?

  Spoření pro děti? Na důchod? Proč investovat do podílových fondů?

  Zkušenosti, odvaha, dostatek finančních prostředků. To jsou základní předpoklady, které by měl splňovat každý investor, chce-li individuálně vstoupit na kapitálový trh. Pokud mu některý z těchto předpokladů chybí a sám si netroufne, může investovat kolektivně prostřednictvím k tomu určených institucí. Právě kolektivní investování patří v posledních letech mezi nejdynamičtěji se rozvíjející segmenty kapitálového trhu u nás. ... Pokračovat »

 • Investice do pozemků je během krize výhodná, ceny nemovitostí naopak klesají

  Investice do pozemků: Kdy je výhodná? Ceny nemovitostí klesají

  V časech ekonomické recese je rozumné investovat do pozemků, nejvýhodněji se dá přitom včasný nákup zhodnotit tam, kde je k dispozici málo místa, tedy ve velkých městech. Proti tomu ceny nemovitostí v dobách krize klesají, vysvětlil v úterý ekonom Petr Ort z Bankovního institutu VŠ. ... Pokračovat »

Následující →
  Naši partneři:

 • Profesionální vývoj a správa webových aplikaci