Nejlevnější hypotéka|Pojištění Teplice |Práce | Úřad práce | Rejstřík firem | Zákony

Dnes je Sobota 25.10.2014 a svátek má Beáta


Investice


 • KOMERČNÍ SDĚLENÍ

  Zhodnoťte své úspory lépe pravidelnými investicemi

  Zhodnoťte své úspory lépe pravidelnými investicemi

  Na trhu existují tisíce investičních fondů, avšak jen hrstka z nich se může pochlubit výsledky, jako má smíšený fond First Eagle Amundi International Fund (USD).

  Pokračovat »

 • KOMERČNÍ SDĚLENÍ

  Porsche si z investiční soutěže XTB Trading Cup možná odveze Čech

  Porsche si z investiční soutěže XTB Trading Cup možná odveze Čech

  Soutěž XTB Trading Cup začala teprve 5. října a za necelé dva týdny se podařilo nejlepšímu obchodníkovi zhodnotit svůj počáteční kapitál již o téměř 8 000 %. Pořadí soutěžících na prvních místech je ale velmi těsné, takže ještě vůbec nic není rozhodnuto. A ani ti, co nevyhrají hlavní cenu, mají šanci získat každý den zajímavé výhry.

  Pokračovat »

 • Chcete zhodnotit peníze? Půjčte druhým

  Chcete zhodnotit peníze? Půjčte druhým

  Půjčování peněz nemusí být pouze doménou bank a nebankovních úvěrových společností. Lidé si mohou půjčovat sami mezi sebou. Jak lze ale v takovém případě snížit riziko nesplácení? ... Pokračovat »

 • Kam s penězi? Češi sází na nemovitosti

  Kam s penězi? Češi sází na nemovitosti

  Lidé stále přemýšlejí, jak na různých věcech vydělat. Akcie ani dluhopisy Čechy zrovna moc nelákají. Momentálně jsou v hledáčku nejen odborníků, ale i běžných lidí investice do nemovitostí. Jenže i takové uložení peněz má svá rizika. ... Pokračovat »

 • Nejnebezpečnější slova ve světě financí

  Nejnebezpečnější slova ve světě financí

  Nejnebezpečnější slova jsou ta, která znějí chytře a neškodně, dokáží však přimět lidi ke špatným rozhodnutím. To ve světě financí platí dvojnásob, na následující slova si proto dejte pořádný pozor. ... Pokračovat »

 • Jsou byty jsou nejjistější investicí?

  Jsou byty jsou nejjistější investicí?

  Společnost FINEP se v uplynulých týdnech ptala vybraných českých manažerů, finančníků a analytiků na to, jak by nejlépe investovali své volné finanční prostředky. Ze seznamu 10 komodit se jako nejvhodnější a nejjistější investice přitom jeví nákup nemovitosti. Trend nákupu investičních bytů navíc ještě zesílil po intervenci ČNB do kurzu české koruny. ... Pokračovat »

 • Diamant není investice

  Diamant není investice

  Kromě toho, že se diamanty se staly symbolem bohatství a velkého majetku, luxusu i společenského postavení, hovoří se o nich jako o investičním aktivu. Investice do kvalitních diamantů má být sázkou na jistotu a alternativní investicí, na které nelze prodělat. Je tomu tak v realitě? ... Pokračovat »

 • Zajištěná investice: Jistota vykoupená bídou

  Zajištěná investice: Konzervativní jistota vykoupená bídou

  Heslo řady českých investorů by mohlo znít: Hlavně neztratit. I proto jsou v tuzemsku ve stále velké oblibě především konzervativní nástroje a zajištěné fondy. Ovšem žádný oběd není zadarmo. ... Pokračovat »

 • Investoři mohou žádat náhradu škody, ale nedělají to

  Investoři mohou žádat náhradu škody, ale nedělají to

  Mohou poškození investoři uplatňovat náhradu škody? Pokud svěřili své finanční prostředky obchodníkovi s cennými papíry nebo investičnímu zprostředkovateli, který se však vůči jejich majetku dopustil řady nekalých praktik, mohou. Ale nedělají to. ... Pokračovat »

 • Marihuana jako investice budoucnosti?

  Marihuana jako investice budoucnosti?

  Investoři stále hledají nové oblasti, které mohou mít zajímavý výnosový potenciál. Může jít o velké riziko, které ale v případě včasného odhalení může taková investice přinést velký zisk. Takovou investicí může být opovrhovaná i uctívaná, pro mnohé hodně kontroverzní plodina, jejíž léčebné účinky jsou nesporné – legální marihuana. Může vyléčit i vaše peněženky? ... Pokračovat »

 • Státní pokladna je nenasytná. Doplatí na to drobní investoři

  Státní pokladna je nenasytná. Doplatí na to i drobní investoři

  Státní kasa připomíná Otesánka. Dokáže spolknout jakékoli množství peněz, přičemž následný další užitek z nich je diskutabilní. Její tuzemští správci navíc oplývají schopností daně pouze zvyšovat a tím erární kasu stále krmit. Doplatí na to drobní investoři. ... Pokračovat »

 • Bitcoin: Virtuání měna budoucnosti, nebo bublina?

  Bitcoin: Virtuání měna budoucnosti, nebo bublina?

  Bitcoin se stal komoditou opředenou legendami, zájem o něj se díky mediálnímu humbuku zvýšil. Mělo jít o virtuální měnu budoucnosti. Dlouhodobé spoření v soudobých inflačních měnách vyžaduje hledání alternativ. Mohly by se takovou alternativou stát měny virtuální? Je bitcoin relevantní investicí nebo jen o čistou spekulaci? ... Pokračovat »

 • Investice do zlata? Lepší než peníze na běžném účtu

  Investice do zlata? Lepší než peníze na běžném účtu

  Hledáte konzervativní investici s potenciálem zhodnocení v dvouciferných číslech? Investiční zlato zaznamenalo v posledních letech růst, který dokázalo nabídnout jen velmi málo srovnatelných komodit. I když je zlato relativně dobrý uchovatel hodnoty a ochrana před inflací, jsou na trhu lepší možnosti kam investovat své peníze. ... Pokračovat »

 • Spoření pro děti? Na důchod? Proč vlastně investovat do podílových fondů?

  Spoření pro děti? Na důchod? Proč investovat do podílových fondů?

  Zkušenosti, odvaha, dostatek finančních prostředků. To jsou základní předpoklady, které by měl splňovat každý investor, chce-li individuálně vstoupit na kapitálový trh. Pokud mu některý z těchto předpokladů chybí a sám si netroufne, může investovat kolektivně prostřednictvím k tomu určených institucí. Právě kolektivní investování patří v posledních letech mezi nejdynamičtěji se rozvíjející segmenty kapitálového trhu u nás. ... Pokračovat »

 • Investice do pozemků je během krize výhodná, ceny nemovitostí naopak klesají

  Investice do pozemků: Kdy je výhodná? Ceny nemovitostí klesají

  V časech ekonomické recese je rozumné investovat do pozemků, nejvýhodněji se dá přitom včasný nákup zhodnotit tam, kde je k dispozici málo místa, tedy ve velkých městech. Proti tomu ceny nemovitostí v dobách krize klesají, vysvětlil v úterý ekonom Petr Ort z Bankovního institutu VŠ. ... Pokračovat »

 • Jsme spořivý národ, šetříme hodně, ale neefektivně. Jak na to?

  Jsme spořivý národ, šetříme hodně, ale neefektivně. Jak na to?

  Díky vládnímu rozhodnutí zvýšení daní toho letos naspoříme asi méně. Přitom u nás lidé spoří více, než je průměr v Evropské unii. ... Pokračovat »

 • Investovat do nemovitostí není pro každého

  Investovat do nemovitostí není pro každého

  Když se řekne investice do nemovitostí, příznivci tohoto způsobu ukládání peněz vidí zejména zajímavý způsob zajištění na důchod, nebo ochrany před inflací, odpůrci pak špatnou likviditu, nejistý a těžce kvantifikovatelný výnos, nebo vysoké náklady. Pravdu mohou mít oba, jisté ale je, že nemovitosti jako investice nejsou vhodné pro každého. ... Pokračovat »

Následující →
  Naši partneři:

 • Profesionální vývoj a správa webových aplikaci