Nejlevnější hypotéka|Pojištění Teplice |Práce | Úřad práce | Rejstřík firem | Zákony

Dnes je Neděle 19.4.2015 a svátek má Rostislav


Investice


 • KOMERČNÍ SDĚLENÍ

  Mobilní internet do tabletu: Vyberte si ten pravý

  Máte i vy nový tablet a rádi byste ho propojili se světem? Přinášíme vám jednoduchý postup, jak si vybrat takový mobilní internet do tabletu, který vám padne jako ulitý.

  Pokračovat »

 • KOMERČNÍ SDĚLENÍ

  Volání bez závazku: je možné ušetřit i bez smlouvy?

  Za volání byste sice chtěli ušetřit, ale nechcete se upsat operátorovi na dva roky. Co teď? Máte dvě možnosti. Buď zvolíte předplacenou kartu, nebo zažádáte o paušál bez smlouvy. Existují.

  Pokračovat »

 • Jak na dluhopisové fondy a jak moc se vyplatí?

  Jak na dluhopisové fondy a jak moc se vyplatí?

  Jedním z hlavních důvodů, proč investoři vstupují do podílových fondů, je jejich vnitřní diversifikace. Nákupem jednoho produktu (jednoho podílového fondu) jsou schopni svoji investici naráz rozložit mezi několik desítek investičních nástrojů, které tvoří portfolio daného podílového fondu. ... Pokračovat »

 • Pronájem bytů není žádný med. Neplatičů je plno

  Pronájem bytů není žádný med. Neplatičů je plno

  Investice do nemovitostí jsou stále v kurzu. Jenže sehnat správnou nemovitost a ještě slušné podnájemníky není vůbec jednoduché. Neplatičů nebo lidí, kteří vám váš byt pro investici spíše znehodnotí, se najde hodně. ... Pokračovat »

 • Investice do bytu: dvakrát měř, jednou řež

  Investice do bytu: dvakrát měř, jednou řež

  Skutečnost, že ceny rezidenčních nemovitostí poklesly a hypotéky jsou extrémně levné, by neměla být impulsem k bezhlavému nákupu investičního bytu. Vše vyžaduje zvážení udržitelnosti zájmu o bydlení v daném bytě a finanční udržitelnosti zvoleného modelu, včetně rozvahy, zda se to skutečně vyplatí. ... Pokračovat »

 • Investovat do bytu je spekulace, nebo investice?

  Investovat do bytu je spekulace, nebo investice?

  Byt je možné označit za konzervativní investici poskytující pravidelný příjem, ale není to investice pro každého. Investování do nemovitosti s sebou nese starosti. Je to investice jako každá jiná, dá se vydělat i prodělat a snadno se vše může proměnit na spekulaci v budoucí růst cen. ... Pokračovat »

 • Kapitálové trhy opět stoupají, aneb jednou dolů, pak zase nahoru

  Kapitálové trhy opět stoupají, aneb jednou dolů, pak zase nahoru

  Necelé čtyři týdny od posledního článku, kde jsme vysvětlovali důvody propadů trhů a vyjádřili názor, že se nejedná o žádný začátek krize, ale pouze o krátkodobou korekci bez nějakého zásadního významu, potvrdily akciové trhy naše přesvědčení ukázkovým sprintem. Americké akcie tak aktuálně připisují 7,6 % v porovnání se začátkem roku a německé se opět dostaly do kladných čísel, byť je zisk od začátku roku pod 1 %. ... Pokračovat »

 • Nastal zvrat ve spoření? Lidé výrazně více investují a méně půjčují bankám

  Nastal zvrat ve spoření? Lidé více investují a méně půjčují bankám

  Začali se Češi konečně chovat ke svým úsporám „normálně“? Bankovní vklady u nás vždy vládly: zejména běžné a v poslední době jako tzv. spořicí. A vždy jsme se nakonec museli spokojit s vysvětlením „jsme zkrátka tradičně konzervativní“. ... Pokračovat »

 • Chcete zhodnotit peníze? Půjčte druhým

  Chcete zhodnotit peníze? Půjčte druhým

  Půjčování peněz nemusí být pouze doménou bank a nebankovních úvěrových společností. Lidé si mohou půjčovat sami mezi sebou. Jak lze ale v takovém případě snížit riziko nesplácení? ... Pokračovat »

 • Kam s penězi? Češi sází na nemovitosti

  Kam s penězi? Češi sází na nemovitosti

  Lidé stále přemýšlejí, jak na různých věcech vydělat. Akcie ani dluhopisy Čechy zrovna moc nelákají. Momentálně jsou v hledáčku nejen odborníků, ale i běžných lidí investice do nemovitostí. Jenže i takové uložení peněz má svá rizika. ... Pokračovat »

 • Nejnebezpečnější slova ve světě financí

  Nejnebezpečnější slova ve světě financí

  Nejnebezpečnější slova jsou ta, která znějí chytře a neškodně, dokáží však přimět lidi ke špatným rozhodnutím. To ve světě financí platí dvojnásob, na následující slova si proto dejte pořádný pozor. ... Pokračovat »

 • Jsou byty jsou nejjistější investicí?

  Jsou byty jsou nejjistější investicí?

  Společnost FINEP se v uplynulých týdnech ptala vybraných českých manažerů, finančníků a analytiků na to, jak by nejlépe investovali své volné finanční prostředky. Ze seznamu 10 komodit se jako nejvhodnější a nejjistější investice přitom jeví nákup nemovitosti. Trend nákupu investičních bytů navíc ještě zesílil po intervenci ČNB do kurzu české koruny. ... Pokračovat »

 • Diamant není investice

  Diamant není investice

  Kromě toho, že se diamanty se staly symbolem bohatství a velkého majetku, luxusu i společenského postavení, hovoří se o nich jako o investičním aktivu. Investice do kvalitních diamantů má být sázkou na jistotu a alternativní investicí, na které nelze prodělat. Je tomu tak v realitě? ... Pokračovat »

 • Zajištěná investice: Jistota vykoupená bídou

  Zajištěná investice: Konzervativní jistota vykoupená bídou

  Heslo řady českých investorů by mohlo znít: Hlavně neztratit. I proto jsou v tuzemsku ve stále velké oblibě především konzervativní nástroje a zajištěné fondy. Ovšem žádný oběd není zadarmo. ... Pokračovat »

 • Investoři mohou žádat náhradu škody, ale nedělají to

  Investoři mohou žádat náhradu škody, ale nedělají to

  Mohou poškození investoři uplatňovat náhradu škody? Pokud svěřili své finanční prostředky obchodníkovi s cennými papíry nebo investičnímu zprostředkovateli, který se však vůči jejich majetku dopustil řady nekalých praktik, mohou. Ale nedělají to. ... Pokračovat »

 • Marihuana jako investice budoucnosti?

  Marihuana jako investice budoucnosti?

  Investoři stále hledají nové oblasti, které mohou mít zajímavý výnosový potenciál. Může jít o velké riziko, které ale v případě včasného odhalení může taková investice přinést velký zisk. Takovou investicí může být opovrhovaná i uctívaná, pro mnohé hodně kontroverzní plodina, jejíž léčebné účinky jsou nesporné – legální marihuana. Může vyléčit i vaše peněženky? ... Pokračovat »

 • Státní pokladna je nenasytná. Doplatí na to drobní investoři

  Státní pokladna je nenasytná. Doplatí na to i drobní investoři

  Státní kasa připomíná Otesánka. Dokáže spolknout jakékoli množství peněz, přičemž následný další užitek z nich je diskutabilní. Její tuzemští správci navíc oplývají schopností daně pouze zvyšovat a tím erární kasu stále krmit. Doplatí na to drobní investoři. ... Pokračovat »

Následující →
  Naši partneři:

 • Profesionální vývoj a správa webových aplikaci