60 % poboček ČSOB upravuje svou pracovní dobu

3. 1. 2011 – 18:24 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

60 % poboček ČSOB upravuje svou pracovní dobu
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Od 1. ledna 2011 přechází téměř 60 % poboček ČSOB na novou otevírací dobu.

Jednotlivé pobočky mají nyní možnost flexibilně upravit pracovní dobu tak, aby lépe vyhovovala zvykům a potřebám lokálních klientů. Pro všechny pobočky platí, že budou mít otevřeno minimálně 40 hodin týdně. Zároveň platí, že v pondělí a středu mají otevřeno minimálně do 17 hodin, v ostatní dny minimálně do 15 hodin. Od února bude spuštěn i pilotní víkendový provoz na pobočce Praha – Černý Most.

„Úpravou otevírací doby vycházíme vstříc jak klientům tak i zaměstnancům. Pobočka, která jeden den zavírá dříve, otevře jiný den dříve nebo prodlouží otevírací dobu. Klienti tedy mají více možností, kdy pobočku navštívit. Maximální rozsah, kdy bude pobočka otevřena, je nastaven na 8 až 18 hodinu a tudíž většina klientů nebude mít problém vyřídit svoje záležitosti i po konci své pracovní doby,“ řekl Christof de Mil, ředitel pobočkové sítě ČSOB.

Další novinkou, kterou ČSOB představuje v pilotním projektu, je otevírací doba o víkendu. Tento projekt bude spuštěn od 1. února 2011 na pobočce v Praze v obchodním centru Černý Most. Tato pobočka bude otevřena v pondělí až pátek od 9 do 18 hodin a v sobotu a neděli od 10 do 18 hodin. Klientům zde bude poskytována většina bankovních služeb, hotovostní operace bude možné realizovat prostřednictvím bankomatů. Klientům jsou zde k dispozici dva klasické bankomaty a jeden depozitní bankomat.
 

Kurzy

Kurzovní lístek: 9.12.2023 Exchange s.r.o.

EUR 24,320 24,400
USD 22,590 22,710
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články