Allianz pojišťovna nabízí další pomoc klientům zasaženým povodněmi; zdarma jim zapůjčí výkonné vysoušeče

14. 6. 2010 – 11:34 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Allianz pojišťovna nabízí další pomoc klientům zasaženým povodněmi; zdarma jim zapůjčí výkonné vysoušeče
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Allianz pojišťovna zdarma zapůjčí klientům postiženým povodněmi výkonné vysoušeče na odstraňování následků povodní.

Allianz pojišťovna začala dnes s distribucí 25 vysoce výkonných vysoušečů, které budou klientům postiženým povodněmi pomáhat při odstraňování škod. Jedná se převážně o klienty ze severní Moravy.

„Během obhlídek nemovitostí v oblastech zasažených povodněmi naši mobilní technici zaznamenali mimořádný zájem klientů o vysoušeče, které jsou nezbytně nutné pro odstraňování následků škod na nemovitostech. Rozhodli jsme se zakoupit vysoce výkonné vysoušeče, které nyní distribuujeme do nejvíce postižených oblastí. Tam budou k dispozici konkrétním klientům. Jsme rádi, že kromě rychlé likvidace pojistné události můžeme našim klientům podat pomocnou ruku i při faktické likvidaci následků povodní,“ uvedl Pavel Novotný, ředitel úseku likvidace majetkových škod Allianz pojišťovny.

Vysoušeče budou trvale sloužit ve všech regionech České republiky klientům Allianz pojišťovny při likvidaci jakýchkoliv škod způsobených vodou, nikoliv tedy pouze v případě povodní a záplav, ale i v mnohem běžnějších situacích jako např. prasklé vodovodní potrubí.

Kurzy

Kurzovní lístek: 13.4.2024 Exchange s.r.o.

EUR 25,270 25,370
USD 23,700 23,820
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články