Allianz pojišťovna nabízí nové investiční životní pojištění GEOinvest se 100% garancí

- Tiskové zprávy autor: Redakce NašePeníze.cz

Allianz pojišťovna nabízí nové investiční životní pojištění GEOinvest se stoprocentní garancí investovaných prostředků. Allianz pojišťovna nabízí další produkt z rodiny tzv. Chytrých investic, GEOinvest. Jedná se o jednorázové životní pojištění, jehož výnos je odvozen od vývoje cen různých druhů nerostných surovin.

Placeholder

Placeholder , zdroj: Archiv


Současné nízké ceny nerostných surovin, jako je ropa, plyn, železná ruda, uhlí, platina a další, nabízejí dobrou perspektivu budoucího růstu. Zlato pak tvoří ochrannou složku proti možným negativním vlivům a inflaci. GEOinvest rovnoměrně diverzifikuje investice mezi zlato (1/3), ropu a plyn (1/3) a další nerostné suroviny (1/3). 

K hlavním výhodám investičního životního pojištění GEOinvest patří:

•    Zajímavý investiční mix s dobrým předpokladem dlouhodobého růstu
•    Mechanismus Quick-Win, díky kterému je možné získat investované prostředky před plánovaným koncem pojištění
•    Neomezená výše maximálního výnosu
•    100% garance návratnosti investovaných prostředků
•    Úrazové pojištění až do 1 milionu Kč zdarma
•    Možnost částečného čerpání investování prostředků v průběhu trvání smlouvy

Doba trvání pojištění GEOinvest je 8 let, minimální jednorázové pojistné je 50.000 Kč. Doba pojištění: od 13. ledna 2010 do 12. ledna 2018. Od 5. roku je možno provádět částečné odkupy.

Nabídka investičního životního pojištění GEOinvest se ihned po svém uvedení na trh setkala s velkým zájmem investorů. Allianz pojišťovna již po několika týdnech prodeje eviduje více než 200 smluv v celkovém objemu přesahujícím 30 milionů Kč. Průměrná výše investice se pohybuje kolem 140 tisíc Kč.

K pojištění GEOinvest, stejně jako ke svým ostatním produktům, připravila Allianz pojišťovna tzv. produktový list, který investorovi přináší podrobné informace o charakteristice produktu a jeho základních parametrech a výhodách, ale zcela v duchu transparentní obchodní politiky Allianz pojišťovny upozorňuje také na možná rizika spojená s touto investicí.

Tagy: půjčka peníze finance rozpočet pojištění hotovost úvěr tiskové zprávy