Allrisk: Pojišťovna Wüstenrot nabízí povinné ručení pro celý vozový park

10. 2. 2009 – 14:23 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Allrisk: Pojišťovna Wüstenrot nabízí povinné ručení pro celý vozový park
Wüstenrot | zdroj: NašePeníze.cz

Praha, 10. 2. 2009 – Pojišťovna Wüstenrot rozšířila možnost sjednání povinného ručení na téměř všechny druhy vozidel používaných v silničním provozu a umožňuje tak svým klientům výhodně pojistit celý vozový park od motocyklů, přes osobní a užitková vozidla, nákladní vozidla, přívěsná vozidla až po traktory.

Milovníci veteránů jistě uvítají možnost pojistit si svá historická vozidla, to ze všech výše uvedených kategorií. Výše pojistného je velmi nízká, zohledňuje skutečnost, že vozy kategorie veterán jejich majitelé neužívají v běžném provozu .

Povinné ručení Wüstenrot u motocyklů a osobních a užitkových vozidel se od nabídky jiných pojišťoven podstatně odlišuje tím, že výše pojistného je stanovována podle výkonu motoru a nikoliv podle jeho objemu, což odborníci z Wüstenrotu pokládají za spravedlivější metodu. Nadstandardní je také výše bonusu za jízdu bez nehod – až 60 % z ceny pojistného, zvýhodnění pro zkušené řidiče či zvýhodněné pojistné u vozů starších deseti let.

Další novinkou pojišťovny Wüstenrot je Pojištění allrisk, tedy havarijní pojištění, které klienta chrání v případě poškození, zničení, vandalismu, působení živlu a krádeže vozidla včetně jeho doplňkové výbavy. S povinným ručením i Pojištěním allrisk má klient Wüstenrotu zdarma nadstandardní asistenční služby a navíc 5% slevu z Pojištění allrisk v případě, že si zároveň sjedná i povinné ručení!

Pojistnou ochranu lze u obou druhů pojištění rozšířit např. o připojištění skel vozidla a úrazové připojištění až na 1 mil. korun pro všechny osoby cestující ve vozidle.

- Pojišťovny > Wüstenrot pojišťovna, pobočka pro Českou republiku

Kurzy

Kurzovní lístek: 19.4.2024 Exchange s.r.o.

EUR 25,230 25,350
USD 23,590 23,770
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články