AXA: Nové jednorázově placené investiční životní pojištění Balance Dynamic

10. 11. 2009 – 21:23 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

AXA: Nové jednorázově placené investiční životní pojištění Balance Dynamic
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Finanční skupina AXA uvádí na trh pojištění Balance Dynamic. Jedná se o jednorázově placené investiční životní pojištění, které spojuje garanci 100% návratnosti vložených prostředků, nadprůměrné potenciální výnosy a kvalitní pojistnou ochranu. Zhodnocení investice během osmileté pojistné doby závisí na vývoji tří světových akciových indexů. Minimální hodnota počáteční investice je 100 tisíc korun.


„Nabídkou Balance Dynamic navazujeme na úspěšné pojistné produkty Balance 6 a Balance 8. Jak ale naznačuje jeho název, nové pojištění je konstruováno dynamičtěji. Díky vázanosti na akciové indexy budou moci klienti participovat na růstu, který lze v horizontu osmi let s velkou pravděpodobností očekávat,“ uvedl Marek Zeman, ředitel PR a komunikace finanční skupiny AXA. „Zároveň však mají díky 100% garanci návratnosti jistotu, že o své peníze nepřijdou ani při nepříznivém vývoji na finančním trhu.“

Výnosy z klientských vkladů závisí na vývoji tří akciových indexů. Jedná se o evropský akciový index Dow Jones EURO STOXX, americký index S&PR 500 3 a index FootsieR100, který zohledňuje 100 největších společností obchodovaných na londýnské burze. Na celkovém zhodnocení se každý z indexů podílí stejnou měrou, tedy z jedné třetiny.

Balance Dynamic poskytuje klientům rovněž vysokou pojistnou ochranu. V případě smrti úrazem je vyplácena aktuální hodnota investice navýšená o 50 %. Celkem může být navíc vyplaceno až 500 tisíc korun.

„Výhodou pojištění Balance Dynamic je rovněž to, že klienti neplatí žádné vstupní ani výstupní poplatky. Také mají možnost mimořádných výběrů a vkladů i v průběhu pojistné doby. Nemusí se tak obávat, že by nemohli se svým penězi disponovat, pokud se ocitnou v náhlé finanční tísni. Klienti starší 52 let si navíc mohou díky Balance Dynamic snížit daňový základ až o 12 tisíc korun ročně,“ doplnil Marek Zeman.

Nabídka pojištění Balance Dynamic je časově omezena do 19. března 2010.

Kurzy

Kurzovní lístek: 25.7.2024 Exchange s.r.o.

EUR 25,290 25,430
USD 23,330 23,510
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články