AXA: Nové jednorázově placené investiční životní pojištění Balance Dynamic

- Tiskové zprávy autor: Redakce NašePeníze.cz

Finanční skupina AXA uvádí na trh pojištění Balance Dynamic. Jedná se o jednorázově placené investiční životní pojištění, které spojuje garanci 100% návratnosti vložených prostředků, nadprůměrné potenciální výnosy a kvalitní pojistnou ochranu. Zhodnocení investice během osmileté pojistné doby závisí na vývoji tří světových akciových indexů. Minimální hodnota počáteční investice je 100 tisíc korun.

Placeholder

Placeholder , zdroj: Archiv


„Nabídkou Balance Dynamic navazujeme na úspěšné pojistné produkty Balance 6 a Balance 8. Jak ale naznačuje jeho název, nové pojištění je konstruováno dynamičtěji. Díky vázanosti na akciové indexy budou moci klienti participovat na růstu, který lze v horizontu osmi let s velkou pravděpodobností očekávat,“ uvedl Marek Zeman, ředitel PR a komunikace finanční skupiny AXA. „Zároveň však mají díky 100% garanci návratnosti jistotu, že o své peníze nepřijdou ani při nepříznivém vývoji na finančním trhu.“

Výnosy z klientských vkladů závisí na vývoji tří akciových indexů. Jedná se o evropský akciový index Dow Jones EURO STOXX, americký index S&PR 500 3 a index FootsieR100, který zohledňuje 100 největších společností obchodovaných na londýnské burze. Na celkovém zhodnocení se každý z indexů podílí stejnou měrou, tedy z jedné třetiny.

Balance Dynamic poskytuje klientům rovněž vysokou pojistnou ochranu. V případě smrti úrazem je vyplácena aktuální hodnota investice navýšená o 50 %. Celkem může být navíc vyplaceno až 500 tisíc korun.

„Výhodou pojištění Balance Dynamic je rovněž to, že klienti neplatí žádné vstupní ani výstupní poplatky. Také mají možnost mimořádných výběrů a vkladů i v průběhu pojistné doby. Nemusí se tak obávat, že by nemohli se svým penězi disponovat, pokud se ocitnou v náhlé finanční tísni. Klienti starší 52 let si navíc mohou díky Balance Dynamic snížit daňový základ až o 12 tisíc korun ročně,“ doplnil Marek Zeman.

Nabídka pojištění Balance Dynamic je časově omezena do 19. března 2010.

Tagy: půjčka peníze finance rozpočet pojištění hotovost úvěr tiskové zprávy