AXA v České republice působí již 3 roky

18. 3. 2010 – 15:44 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

AXA v České republice působí již 3 roky
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Finanční skupina AXA slaví 3 roky působení na českém trhu.

K původní nabídce, životnímu pojištění a penzijnímu připojištění, přidala AXA během tří let i podílové fondy, neživotní pojištění a v poslední době i výhodný spořicí účet od AXA Bank. Spuštěn byl rovněž unikátní věrnostní program AXA Club, který klientům nabízí bonusy za placení speciální kreditní kartou a asistenční služby zdarma. AXA je rovněž velmi aktivní v oblasti společensky prospěšných projektů.

Značka AXA se na českém trhu objevila v březnu 2007. Díky úsilí zaměstnanců a zázemí jedné z nejsilnějších světových finančních skupin se zde velmi rychle etablovala a u klientů se dobře zapsala svými hodnotami: spolehlivostí, vnímavostí a dostupností.

Jednotlivé společnosti a produkty skupiny AXA byly rovněž úspěšné v mnoha soutěžích. Například AXA penzijní fond zvítězil ve své kategorii v rámci ocenění Banka roku a AXA karta získala v roce 2009 Zlatou korunu, čímž se oficiálně stala nejlepší platební kartou na českém trhu. K dalším úspěchům u klientů i odborníků má AXA nyní nakročeno díky novému spořicímu účtu od AXA Bank, který je často hodnocen jako nejvýhodnější finanční produkt svého druhu v ČR.

AXA se všude ve světě angažuje v mnoha společensky prospěšných aktivitách a stejně tak je tomu i v České republice. Již pátým rokem je generálním partnerem Světlušky, projektu pomáhajícímu nevidomým. AXA Světlušce věnovala celkem již 8 milionů korun a pomáhá i prostřednictvím dobrovolnické práce svých zaměstnanců. Na projekt Na zelenou, zaměřený na zvýšení bezpečnosti školáků při cestách do školy, přispěla AXA jen v minulém roce 1,5 miliony korun. Ve spolupráci s Nadací Křižovatka pak AXA každoročně předává přístroje na monitoring dechu novorozenců, které je chrání před tzv. syndromem náhlého úmrtí.

Kurzy

Kurzovní lístek: 23.5.2024 Exchange s.r.o.

EUR 24,630 24,750
USD 22,820 23,000
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články