Česká spořitelna přináší jarní zlevnění hypoték

12. 4. 2010 – 17:44 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Česká spořitelna přináší jarní zlevnění hypoték
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Od dnešního dne získají klienti České spořitelny další snížení úrokové sazby hypotečního úvěru.

Česká spořitelna připravila pro klienty časově omezenou jarní nabídku, v rámci které lze získat úrokovou sazbu hypotéky již od 4,49 % p.a.

„Zvýhodněním hypoték chceme dát další impuls k oživení zájmu o hypotéky. Ideální hypotéka poskytuje klientovi nejen výhodnou sazbu v daném okamžiku, ale také vysokou míru jistoty do budoucna. Jistotu při splácení klient získá, pokud si sjedná pojištění schopnosti splácet. Další snížení sazby klientovi zajistí garance úrokové sazby v průběhu celého splácení hypotéky, tedy nejen u první fixace – takovou garanci klient dostane, pokud zvolí Ideální hypotéku s úrokovým zvýhodněním,“ uvedl Tomáš Halla, ředitel odboru úvěry na bydlení a podnikání České spořitelny.

Na snížení úrokové sazby dosáhne každý žadatel o úvěr. Nejnižší sazbu lze získat s Ideální hypotékou s úrokovou bonifikací. Ta klientům přináší, vedle současného akčního snížení úroku, standardní slevu z úrokové sazby ve výši 1 % po celou dobu splácení u poloviny z výše úvěru, a to u pětileté fixace úrokové sazby, minimálně dvacetileté splatnosti úvěru a při sjednání pojištění schopnosti splácet. Klient může po skončení fixace úrokové sazby předčasně uhradit až 20 % ze zbývající výše hypotéky. Sjednání hypotéky je zdarma, klient navíc automaticky získá on-line ocenění nemovitosti přímo v pobočce a může čerpat úvěr až 3 měsíce od podpisku smlouvy. K dispozici jsou klientovi i další služby podle vlastního výběru – např. možnost odložit si nebo pozastavit splátky, čerpat část prostředků jednoduše na základě čestného prohlášení, zrychleně čerpat prostředků, aj.

Právě Ideální hypotéka s úrokovým zvýhodněním, kterou banka představila loni na podzim, je mezi klienty nejoblíbenější - volí ji přes polovinu zájemců o novou hypotéku.Celkový objem hypotečního portfolia České spořitelny činil k 31. prosinci 2009 117,8 mld. Kč, což je o 1,4 % více než v roce 2008.

Kurzy

Kurzovní lístek: 11.8.2022 Exchange s.r.o.

EUR 24,320 24,440
USD 23,490 23,670
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články