Cetelem: Klienti si v Globusu nejčastěji sjednávají cestovní pojištění

10. 11. 2009 – 21:26 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Cetelem: Klienti si v Globusu nejčastěji sjednávají cestovní pojištění
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Od dubna letošního roku, kdy Cetelem začal nabízet v hypermarketech Globus pojistné produkty Allianz pojišťovny, si Češi nejčastěji sjednali cestovní pojištění, následovalo povinné ručení a havarijní pojištění. Nejaktivnější byli zákazníci z Prahy a Chomutova.


„Globus jako první hypermarket v Česku přišel na trh s kompletní nabídkou finančních produktů. Kromě stávajících spotřebitelských úvěrů na splátky, kreditních karet či osobních půjček byla zákazníkům nabídnuta také možnost sjednat si některý z pojistných produktů Allianz pojišťovny,“ uvedl Darek Filip, ředitel Útvaru rozvoje obchodních aktivit společnosti Cetelem. „Výhodou pro zákazníky přitom stále zůstává, že je tato služba dostupná v hypermarketech jak ve večerních hodinách, tak i o víkendech,“ doplnil D. Filip.

Nejčastějším pojistným produktem, který si Češi prozatím sjednali, bylo cestovní pojištění, dále pak povinné ručení a havarijní pojištění. Nejvíce toho využili klienti v Chomutově, dále pak v Praze, kde bylo nejvíce pojistných smluv uzavřeno v hypermarketu na Zličíně.

Kurzy

Kurzovní lístek: 17.5.2022 Exchange s.r.o.

EUR 24,690 24,790
USD 23,480 23,660
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články