Cetelem startuje spolupráci se značkou KIA

26. 5. 2010 – 14:03 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Cetelem startuje spolupráci se značkou KIA
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Od poloviny května letošního roku začala finanční společnost Cetelem, člen mezinárodní bankovní skupiny BNP Paribas, spolupracovat se značkou KIA.

Cetelem se tak stává dalším partnerem pro velkoobchodní financování skladových zásob v dealerské síti.

„Naším prvním obchodním partnerem z řad prodejců vozů KIA se stala společnost REALCENTRUM pod Holoměří, s.r.o., která nabídne všem zákazníkům Cetelem jedinečnou akci. Na vybrané modely poskytne bezplatnou servisní prohlídku a klient může ušetřit až 4 000 korun,“ uvedl Radek Veselý, ředitel Správy financování motorových vozidel společnosti Cetelem.

„Nákup vybraného automobilu lze realizovat bez dostatku potřebných finančních prostředků, a to jednoduše v síti našich partnerů,“ doplnil R. Veselý. Klient má možnost získat zajímavý úvěr s nízkou úrokovou sazbou jako z banky, a navíc bez poplatku za vedení účtu a uzavření smlouvy. Největší předností je, že vozidlo neslouží jako zástava a majiteli vozidla zůstává i technický průkaz. „Klient může také s vozidlem volně nakládat a ještě před splacením celého úvěru auto prodat a pořídit si nové,“ dodal k výhodám R. Veselý. Podnikatelé mohou nárokovat vrácení DPH z fakturované ceny ihned při koupi vozidla. K vozidlu lze uzavřít nejen výhodné pojištění schopnosti splácet úvěr, ale i povinné ručení a havarijní pojištění.
 

Kurzy

Kurzovní lístek: 25.5.2024 Exchange s.r.o.

EUR 24,610 24,710
USD 22,700 22,840
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články