Chytrá karta České spořitelny je v každém regionu jiná

8. 11. 2009 – 18:12 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Chytrá karta České spořitelny je v každém regionu jiná
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Od konce října si mohou klienti nastavit svou Chytrou kartu České spořitelny podle toho, ve kterém regionu žijí. Na kartu si vyberou obrázek, který je pro danou oblast charakteristický, např. klienti z Pardubicka mohou zvolit záběr z Velké pardubické, klienti z Brněnska třeba pohled na kostel svatého Petra a Pavla. Držitelé Chytré karty České spořitelny navíc dostanou souhrnný přehled smluvních obchodníků z daného regionu, u kterých mohou s Chytrou kartou České spořitelny nakupovat výhodněji, a to se slevou až 50 %.


Regionální Chytrou kartu České spořitelny mají nyní k dispozici klienti z Brněnska, Ostravska, Břeclavska, Prahy a okolí, Plzeňska, Ústecka (Ústí nad Labem), Pardubicka, Hradecka, Zlínska a už od června také klienti z Liberecka, Kolínska a Českobudějovicka (ve třech posledně zmiňovaných oblastech se uskutečnil pilotní provoz). Nejde o nový typ karty, který by klient musel specielně sjednávat, ale o rozšíření služeb ke stávající Chytré kartě České spořitelny.

V pobočce nebo na www.chytrakarta.cz klient najde souhrnný přehled všech slev, které lze v daném regionu využít. Regionální Chytrá karta České spořitelny slučuje slevy z věrnostního Bonus programu (za každých 15 Kč, které klienta zaplatí bezhotovostně kartou, získá 1 bod, body pak promění za věcné i zážitkové odměny), se slevami z programu Sphere card a také s nabídkami speciálně sjednanými pro regionální Chytrou kartu České spořitelny. U speciálně sjednaných nabídek dostane klient v pobočce slevové kupony (výše slevy může dosáhnout až 50 %) nebo poukázky na odběr zboží či služeb zdarma.

Chytrá karta České spořitelny je karta kreditního typu, která je primárně určena pro bezhotovostní platby. V základním nastavení pro všechny klienty karta nabízí garanci nejnižší ceny pro zakoupené zboží (klient dostane rozdíl v ceně mezi zbožím, které nakoupil kartou, a tím, které do pěti dnů uvidí za nižší cenu) a pojištění pro případ, že by došlo ke zničení nebo odcizení zboží. Dále si klient vybírá z deseti volitelných služeb, přičemž mezi nejoblíbenější patří právě Bonus program nebo Sphere Card a Používaná karta zdarma (klient neplatí roční poplatek za kartu, pokud klient provede transakce v daném objemu).

Chytrá karta České spořitelny je v nabídce od 11. srpna loňského roku, za tu dobu klienti sjednali 243 tisíc karet. Klienti u obchodníka při jednom nákupu průměrně zaplatí 840 Kč, průměrná výše úvěrového limitu je 26 tisíc Kč.

Kurzy

Kurzovní lístek: 24.6.2024 Exchange s.r.o.

EUR 24,880 25,000
USD 23,130 23,310
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články