Citfin přichází s novou službou zabezpečující směnné obchody

26. 10. 2010 – 15:01 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Citfin přichází s novou službou zabezpečující směnné obchody
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Skupina Citfin zavádí novou službu v oblasti zabezpečení směnných obchodů a vzájemné komunikace s klienty, tzv. autentizací směnných obchodů.

Tato služba klientům přináší možnost využít zabezpečení jejich realizovaných transakcí pomocí SMS kódu. Aktivace i provoz služby bude pro všechny klienty Citfinu bezplatný.

„Bezpečnost transakcí našich klientů má pro nás vysokou prioritu a považujeme ji za zcela nezbytnou pro zajištění sofistikovaných a komfortních služeb, které jsou naším dlouhodobým cílem. Bezpečnost a spolehlivost tohoto řešení spočívá právě v jeho jednoduchosti a zároveň v jedinečnosti daného kódu.“, říká Dagmar Kubíková, manažerka obchodu společnosti Citfin.

Při telefonickém uzavírání obchodů se společnostmi Citfin – Finanční trhy, a.s. a Citfin, spořitelní družstvo, klient obdrží flash SMS s ověřovacím kódem, která je zaslána na jeho smluvně registrovaný mobilní telefon. Poskytnutím tohoto kódu v průběhu uzavírání směnného obchodu klient stvrdí, že je osobou oprávněnou k této činnosti za jeho společnost a umožní tak realizaci své transakce. Pro aktivaci služby autentizačních SMS se klienti mohou v případě zájmu již nyní obracet na obchodní oddělení, kde jim bude služba aktivována. V opačném případě budou v následujícím období vyzváni k aktivaci tohoto zabezpečovacího prvku zaměstnanci společnosti.
 

Kurzy

Kurzovní lístek: 5.12.2023 Exchange s.r.o.

EUR 24,260 24,400
USD 22,390 22,570
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články