Citfin přichází s novou službou zabezpečující směnné obchody

- Tiskové zprávy autor: Redakce NašePeníze.cz

Skupina Citfin zavádí novou službu v oblasti zabezpečení směnných obchodů a vzájemné komunikace s klienty, tzv. autentizací směnných obchodů.

Placeholder

Placeholder , zdroj: Archiv

Tato služba klientům přináší možnost využít zabezpečení jejich realizovaných transakcí pomocí SMS kódu. Aktivace i provoz služby bude pro všechny klienty Citfinu bezplatný.

„Bezpečnost transakcí našich klientů má pro nás vysokou prioritu a považujeme ji za zcela nezbytnou pro zajištění sofistikovaných a komfortních služeb, které jsou naším dlouhodobým cílem. Bezpečnost a spolehlivost tohoto řešení spočívá právě v jeho jednoduchosti a zároveň v jedinečnosti daného kódu.“, říká Dagmar Kubíková, manažerka obchodu společnosti Citfin.

Při telefonickém uzavírání obchodů se společnostmi Citfin – Finanční trhy, a.s. a Citfin, spořitelní družstvo, klient obdrží flash SMS s ověřovacím kódem, která je zaslána na jeho smluvně registrovaný mobilní telefon. Poskytnutím tohoto kódu v průběhu uzavírání směnného obchodu klient stvrdí, že je osobou oprávněnou k této činnosti za jeho společnost a umožní tak realizaci své transakce. Pro aktivaci služby autentizačních SMS se klienti mohou v případě zájmu již nyní obracet na obchodní oddělení, kde jim bude služba aktivována. V opačném případě budou v následujícím období vyzváni k aktivaci tohoto zabezpečovacího prvku zaměstnanci společnosti.
 

Tagy: komunikace obchod služby klient Citfin