ČNB varuje: Nenaleťte firmě Private Investment Properties

- Investice autor: Redakce NašePeníze.cz

Česká národní banka upozorňuje veřejnost na aktivity americké společnosti Private Investment Properties, LLC, která na území České republiky neoprávněně nabízí investiční služby.

Na vložené finanční prostředky se nevztahuje možnost náhrady z Garančního fondu obchodníků s cennými papíry, Foto:Google

Na vložené finanční prostředky se nevztahuje možnost náhrady z Garančního fondu obchodníků s cennými papíry, Foto:Google , zdroj: NašePeníze.cz

Firma nabízí služby např. prostřednictvím internetové prezentace www.pipreality.cz. Přes tento web nabízí možnost vydělat peníze tím, že se investor zapojí do aukcí nemovitostí ve Spojených státech.

Private Investment Properties nabízí prostřednictvím tohoto webu podezřele vysoké zhodnocení investice až 25%, plus bonusy.

Společnost Private Investment Properties, LLC však nemá v současné době povolení České národní banky k poskytování investičních ani jiných služeb na finančním trhu v České republice. Na vložené finanční prostředky se tedy nevztahuje ani možnost náhrady z Garančního fondu obchodníků s cennými papíry.

Seznamy regulovaných a registrovaných subjektů jsou zveřejněny na webových stránkách ČNB.

Tagy: investice zisk ČNB Private Investment Properties