Colosseum: Služba INVEST Premium zhodnocení o 11,7 %

27. 1. 2011 – 15:24 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Colosseum: Služba INVEST Premium zhodnocení o 11,7 %
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Služba INVEST Premium je unikátní správa aktiv, kterou společnost Colosseum, a.s. uvedla na trh v polovině roku 2010.

Již během druhého pololetí roku 2010 pak byly účty klientů zhodnoceny o 11,7 %. Jde o skutečnou výkonnost vypočítanou jako průměrné zhodnocení všech klientských účtů. Hodnoty jsou v českých korunách a jsou očištěny od všech poplatků a odměn.

Služba INVEST je správa finančních prostředků klientů profesionálními portfolio managery na kapitálových trzích. Ve srovnání s obvyklým asset managementem má program INVEST Premium několik unikátních charakteristik:
- motivovaný správce, nejlepší příležitosti z celého světa
- vklad od 250 tisíc korun, peníze kdykoliv k dispozici

Hlavní výhodou služby INVEST je správce, který je, díky odměně z nově dosaženého zisku, motivován dosahovat pozitivních výsledků. Mezi další klíčové charakteristiky služby INVEST pak patří vysoká různorodost jednotlivých investic a s tím související bezkonkurenční diverzifikace a žádoucí snížení rizika.

„Věřili jsme, že naše nová služba INVEST zaujme i relativně konzervativního českého investora. Skutečný zájem nás ale překvapil a stovky účtů otevřených záhy po uvedení služby na trh předčily naše očekávání,“ komentuje Robert Hluchník, Product Manager společnosti Colosseum, a.s. Další informace k programu INVEST Premium naleznete na www.colosseum.cz/invest-premium/

Kurzy

Kurzovní lístek: 25.6.2024 Exchange s.r.o.

EUR 24,710 24,830
USD 23,130 23,310
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články