ČP INVEST přichází s novým dividendovým fondem korporátních dluhopisů

27. 3. 2012 – 21:14 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

ČP INVEST přichází s novým dividendovým fondem korporátních dluhopisů
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Investiční společnost ČP INVEST, která je součástí mezinárodní finanční skupiny Generali PPF Holding, přichází na trh s novým fondem. Tento fond uspokojí investory, kteří dávají přednost pravidelné výplatě dividend a mají investiční horizont minimálně 3 roky.

Investiční strategie Generali PPF Dividendového fondu korporátních dluhopisů vychází z obdobné strategie, jaká je uplatňovaná u Fondu korporátních dluhopisů ČP INVEST, který prokazuje dlouhodobou stabilní výkonnost a od svého vzniku v průměru ročně připisuje výnos ve výši 6 %.

 

Současný vývoj na akciovém trhu je do značné míry nejistý. Evropou cloumá strašák v podobě dluhové krize, výhled asijských ekonomik je spíše negativní a v USA jsme svědky pouze velmi křehkého oživení. V takovém prostředí se akciové indexy potýkají s vyšší volatilitou a nejasným směrem dalšího vývoje. V těchto dobách hledají i dynamičtí investoři místo, kam uložit své prostředky a ochránit je před možnými akciovými poklesy. Alternativou pro ně může být Generali PPF Dividendový fond korporátních dluhopisů, který přináší méně rizikovou investici při zachování zajímavého výnosu. Ten bude podílníkům jednou ročně vyplácet výnos formou dividendy.

Kurzy

Kurzovní lístek: 3.12.2022 Exchange s.r.o.

EUR 24,320 24,400
USD 23,120 23,240
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články