Credium : Nejlevnější půjčka na českém finančním trhu je od nás

9. 12. 2009 – 21:17 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Credium : Nejlevnější půjčka na českém finančním trhu je od nás
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Od 19. listopadu rozšířila finanční společnost Credium, a.s. svou působnost na poli spotřebitelského financování. Novým kvalitním produktem je tzv. Nejlevnější půjčka, hotovostní nebankovní půjčka, o kterou mohou klienti jednoduše požádat prostřednictvím internetu. Nejen nebyrokratickým způsobem zažádání, ale především nízkou úrokovou sazbou a svobodou účelovosti půjčky chce Credium nové a stávající klienty přesvědčit.


Ve druhé polovině listopadu rozšířila  společnost Credium portfolio produktů spotřebitelského financování o nebankovní úvěr, tzv. Nejlevnější půjčku, o kterou si mohou zájemci požádat on-line prostřednictvím webovských stránek www.nejlevnejsipujcka.cz.

- Půjčky a úvěry - přehled nebankovních společností. Kde si rozhodně nepůjčovat?
- Půjčky a úvěry z inzerátů vás většinou připraví o peníze

Nejlevnější půjčka je bezúčelovou hotovostní půjčkou s možností zažádat si o 30 000 až 250 000 Kč, s délkou splácení od 6 do 72 měsíců a měsíční splátkou již od 699 Kč včetně poplatků a s RPSN již od 9,13%.  Získání půjčky prostřednictvím internetu šetří klientům čas a zvyšuje jejich pohodlí při využívání finančních služeb kdykoliv nejen nyní v hektickém předvánočním období. Nejlevnější půjčka společnosti Credium je neúčelová půjčka, kterou mohou klienti využít například na nákup vybavení domácnosti, na dovolenou, na vzdělání na rekonstrukci bytu, apod.

„Půjčka přes internet je produkt, který získává na významu nejen na českém trhu“, tvrdí Ing. Bronislav Dvořáček, ředitel spotřebitelského financování společnosti Credium, a dodává: „Díky zkušenostem společnosti v rámci naší finanční skupiny (zejména Sofinco, Credit plus a Agos) jsme byli schopni připravit a uvést produkt, kterým chceme úspěšně čelit ostatním konkurentům na českém trhu s nebankovními finančními službami.“

Kurzy

Kurzovní lístek: 7.12.2023 Exchange s.r.o.

EUR 24,230 24,370
USD 22,550 22,730
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články