ČSOB nabízí možnost investovat do státních dluhopisů

2. 6. 2009 – 19:37 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

ČSOB nabízí možnost investovat do státních dluhopisů
FOTO:SXC | zdroj: NašePeníze.cz

ČSOB jako první na trhu přináší produkt, který kombinuje bezpečné uložení peněz, zajímavé zhodnocení a pojistnou ochranu v podobě Maximal Investu – ČSOB Státních dluhopisů 1. Investice každého klienta je rozložena do dluhopisů šesti evropských zemí, mezi kterými nechybí ani Česká republika. Diverzifikované portfolio státní dluhopisů tak nabízí ještě větší jistotu. Maximal Invest – ČSOB Státních dluhopisů 1 má pětiletou dobou splatnosti.


„Tato emise Maximal Investu jako první na českém trhu umožňuje investici do státních dluhopisů. Diverzifikované portfolio klientům umožní využít nabídky investice do produktu, který se mezi běžné klienty dostává jen velmi zřídka. Bezpečná investice je navíc opět spojena s životním pojištěním,“ řekl Pavel Kratochvíl, výkonný manažer segmentu Spoření a investice ČSOB. „Upisovací období začne 1. června. Protože se jedná o unikátní možnost investovat do bezpečných státních dluhopisů s ročním zhodnocením, které se může pohybovat od 3,3 do 4 % ročně a protože je nabídka fondu omezená, očekáváme ze strany investorů veliký zájem. Je proto pravděpodobné, že bude Maximal Invest vyprodaný ještě před koncem upisovacího období,“ dodal Pavel Kratochvíl.

- Česká spořitelna vydává nové dluhopisy v objemu 200 a 300 mil. Kč
-
Česká republika zahájila prodej státních dluhopisů
-
Investice do státních dluhopisů bude v hodnotě od jedné koruny

Maximal Invest – ČSOB Státních dluhopisů 1 ojedinělou investici spojuje s životním pojištěním. Chrání tak nejen peníze daného klienta, ale umožňuje se připravit na nepředvídatelné životní události. Pro klienty, u kterých nevzniká nárok na starobní důchod, je připraveno bezplatné pojištění úrazové invalidity. Pojistné krytí může dosáhnout až výše 500 000 Kč. Každý klient má dále možnost sjednat si další připojištění s cenou od 6 Kč za měsíc. Klienti se také mohou, kromě zhodnocení svých peněz, s Maximal Investem – ČSOB Státních dluhopisů 1 pojistit pro případ trvalého tělesného poškození následkem úrazu, nebo se připojistit pro případ smrti následkem úrazu až do výše 1 000 000 Kč. V případě dopravní nehody se pojistná částka zdvojnásobuje. Mezi další velké výhody Maximal Investu patří možnost volby tzv. obmyšlené osoby. Díky tomu se využitelnost produktu výrazně zvyšuje – může například fungovat i jako dar. Příjemce takového daru nemusí být jenom osoba, která je v příbuzenském vztahu ke klientovi.


Kurzy

Kurzovní lístek: 13.8.2022 Exchange s.r.o.

EUR 24,330 24,410
USD 23,680 23,780
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články