ČSOB: Nejpoužívanější služby u studentského konta zdarma?

14. 9. 2010 – 14:15 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

ČSOB: Nejpoužívanější služby u studentského konta zdarma?
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Podle nedávného výzkumu ČSOB je pro studenty hlavním důvodem otevření studentského konta automatické zahrnutí nejčastěji využívaných služeb v rámci konta bez dalších skrytých poplatků.

Jsou jimi kvalitní a bezpečné elektronické bankovnictví, mezinárodní embosovaná platební karta a výběry z bankomatů. „Z výzkumu vyplynulo, že studenti oceňují jak vstřícný a rychlý přístup banky, tak škálu služeb zdarma, které jim studentské konto přináší. Studenti chtějí mít účet, o který se nemusí příliš starat a díky informacím z internetu jsou pevně rozhodnuti, který účet si vyberou,“ říká Jana Opršalová, manažerka segmentu Platební komfort ČSOB.

Výzkum také potvrzuje, že studenti rádi cestují. Do zahraničí často jezdí na delší dobu (např. na celý semestr), proto oceňují nabídku embosovaných mezinárodních platebních karet a možnost výběrů z bankomatů v zahraničí. Kromě platební karty mají zájem také o cestovního pojištění.

Studentské konto u ČSOB vyjmenované služby v rámci vedení konta splňuje. Navíc je možné mít konto až do 28 let, bez ohledu na to, jestli dotyčný stále ještě studuje. Potvrzení o studiu se předkládá pouze 1x během studia. Mezi další výhody studentského konta ČSOB patří možnost jeho povoleného přečerpání pro studenty VŠ a VOŠ. Kromě studentského konta se studenti dále zajímají o spořicí účty a pojištění.
 

Kurzy

Kurzovní lístek: 19.5.2022 Exchange s.r.o.

EUR 24,650 24,750
USD 23,450 23,630
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články