ČSOB představuje finanční balíčky k účtům

3. 5. 2007 – 8:52 | Banky | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

ČSOB představuje finanční balíčky k účtům
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Jako další banka začala od včerejška nabízet balíčky k osobním účtům ČSOB. Ve včerejší zprávě banka oznámila, že tyto balíčky nabízejí „všechno, co klient běžně potřebuje, v jedné ceně“.

Balíčky údajně reagují na měnící se potřeby klientů a jsou složeny tak, aby přinášely vyšší užitnou hodnotu v poměru k jejich ceně. Všem balíčkům je společné to, že klienti nikdy neplatí navíc za žádný kanál přímého bankovnictví, ani za platební kartu pro sebe a druhou pro svého partnera, ani za úvěrový rámec ve výši přinejmenším 10.000 korun. Neplatí žádné poštovné za doručení výpisu, naopak mohou získat ještě další slevu za využití výpisu elektronického.

Podle propočtů ČSOB bude značná část klientů na poplatcích platit méně než dosud. Například ČSOB Aktivní konto bude výhodnější než dosavadní balíček pro více než 60 tisíc klientů. ČSOB Exkluzivní konto získá zdarma 95 % majitelů nejvyššího současného Prémiového konta. Až polovině obyvatel Česka a většině klientů ČSOB by mělo podle průzkumů banky „sedět na míru“ ČSOB Aktivní konto, jenž lze pořídit za 100 Kč měsíčně s možností další slevy za zasílání elektronického výpisu. Pro méně aktivní klienty má banka nyní připraveno ČSOB Konto za 50 Kč měsíčně. Loajální zákazníci ČSOB, pro něž banka spravuje na účtech a ve fondech aktiva o hodnotě přes milion korun, přivítají nabídku bohatě vybaveného ČSOB Exkluzivního konta, jenž jim banka nabídne zdarma, přestože běžná cena činí 400 korun.

Kurzy

Kurzovní lístek: 25.7.2024 Exchange s.r.o.

EUR 25,270 25,410
USD 23,330 23,510
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články