Depozitní bankomaty umožní peníze vybírat i vkládat

12. 2. 2009 – 4:29 | Banky | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Depozitní bankomaty umožní peníze vybírat i vkládat
Foto: MS | zdroj: NašePeníze.cz

Depozitní bankomaty, umožní hotovost nejen vybírat, ale také vkládat. Tato služba je navíc pro majitele postžirových účtů zdarma.

„Vklad v bankomatu přináší mnoho výhod. Obsluha je jednoduchá a vkládání peněz je rychlejší než na pobočce. Depozitní bankomaty navíc umožňují vkládat hotovost naprosto kdykoliv, 24 hodin denně, sedm dní v týdnu,“ popisuje hlavní výhody novinky Martin Eyberger, výkonný manažer segmentu Platební komfort ČSOB.

- Platební karta je dobrý sluha, špatný pán
- Nejabsurdnější bankovní poplatek? Zatím vede poplatek za nadměrný vklad
-
Skimming - Bankomaty jsou stále nebezpečné
- Co dělat když vám Bankomat nevydá peníze, ale strhne je z účtu?
 
Pilotní zařízení bylo instalováno ve  finančním centru Poštovní spořitelny v ulici Revoluční v Praze, další depozitní bankomaty se následně objeví na pobočce ČSOB v obchodním centru Černý most v Praze a také v ulici Hollarova v Ostravě. V příštím roce počítá ČSOB a Poštovní spořitelna s rozšířením na další místa po celé ČR. Vkládat hotovost pomocí depozitních bankomatů může držitel debetní karty na účet, ke kterému byla vydána.

„Obsluha depozitních bankomatů je velice jednoduchá - v hlavním menu stačí po zadání PINu zvolit VKLAD HOTOVOSTI a poté vložit bankovky do vstupní přihrádky,“ vysvětluje manažer Řízení produktů Poštovní spořitelny Libor Svoboda. Bankomat poté bankovky zpracuje, zobrazí přehled včetně jednotlivých hodnot a celkové sumy. Finální částku převede na účet, ke kterému je platební karta vydána. Po skončení celé operace bankomat vytiskne stvrzenku a pokud je vklad proveden v otevírací době banky, je hotovost připsána na účet ihned.

- Banky > ČSOB - Československá obchodní banka

- Banky > Poštovní spořitelna

Kurzy

Kurzovní lístek: 19.6.2024 Exchange s.r.o.

EUR 24,780 24,900
USD 23,060 23,240
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články