DIRECT POJIŠŤOVNA nabízí pojištění automobilu přímo u prodejce

17. 5. 2010 – 14:20 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

DIRECT POJIŠŤOVNA nabízí pojištění automobilu přímo u prodejce
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

DIRECT Pojišťovna vychází vstříc požadavkům klientů a umožňuje zákazníkům sjednat si pojištění přímo na prodejních místech partnerů, tedy tam, kde lidé tuto službu obvykle vyhledávají.

Od konce roku 2009 spolupracuje s nejvýznamnějšími prodejci ojetých vozů v České republice. Postupně zahájila spolupráci se společnostmi AAA AUTO, Auto ESA, HAVEX auto či ŠtěpánekAuto. Spolupráci s partnerskými společnostmi bude DIRECT Pojišťovna i nadále rozšiřovat.

„Řada velkých společností na trhu nám deklarovala zájem svých zákazníků právě
o produkty DIRECT Pojišťovny. Rozhodli jsme se vyjít těmto požadavkům vstříc a umožnit
klientům sjednat si naše pojištění přímo na prodejních místech partnerů,“ říká Radek Šmejkal, obchodní ředitel DIRECT Pojišťovny se zodpovědností za oblast spolupráce s partnery. „Cena pojištění je při sjednání u partnerů stejně výhodná jako při individuálním sjednání pojistky prostřednictvím call centra nebo internetové prodejní aplikace DIRECT Pojišťovny,“ dodává Radek Šmejkal.

Strategií DIRECT Pojišťovny je být klientům co nejblíže, a proto bude i nadále síť partnerů rozšiřovat. DIRECT Pojišťovna se chce do budoucna soustředit především na subjekty, které nabízejí nebo financují produkty, které DIRECT pojišťuje. „V tento okamžik jsou to například prodejci automobilů, developerské společnosti, banky, hypoteční banky, leasingové společnosti apod., nicméně nechceme se omezovat jen na ně,“ říká Radek Šmejkal.

Výhody pojištění vozidel u DIRECT Pojišťovny:
• Asistenční služby zahrnuté v ceně pojištění jsou v případě nehody k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
• Převádíme bonusy mezi manželi a kopírujeme bonusy z povinného ručení na havarijní pojištění.
• Na druhé až páté auto nabízí DIRECT Pojišťovna automaticky slevu 15 - 20 % z ceny povinného ručení.
• Pro výpočet pojistného používá DIRECT Pojišťovna nejvíce parametrů ze všech pojišťoven na českém trhu. Větší množství předaných údajů dává jasnou výhodu klientovi, který díky tomu získá cenu „šitou na míru“.
• Pojištění lze u DIRECT Pojišťovny během několika minut sjednat pohodlně přes internet nebo po telefonu, a to od sestavení nabídky až po tisk zelené karty.
 

Kurzy

Kurzovní lístek: 13.8.2022 Exchange s.r.o.

EUR 24,330 24,410
USD 23,680 23,780
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články