DIRECT Pojišťovna odměňuje zodpovědné řidiče

9. 3. 2011 – 15:32 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

DIRECT Pojišťovna odměňuje zodpovědné řidiče
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

DIRECT Pojišťovna dlouhodobě podporuje zodpovědné chování řidičů výhodnější cenou autopojištění a dalšími benefity.

Od 1. března 2011 navíc zahajuje novou marketingovou kampaň, která má dále podpořit slušné a zodpovědné chování účastníků silničního provozu a přispět k omezení rostoucí agresivity řidičů. Nová marketingová kampaň DIRECT Pojišťovny bude podpořena televizními a rozhlasovými spoty, bigboardy, online komunikací a PR aktivitami. Hlavními postavami kampaně budou vedle zodpovědného řidiče i pirát silnic a řidič prase.

Zodpovědní řidiči, kteří uzavřou autopojištění u DIRECT Pojišťovny, budou vždy zvýhodněni. Od 1. do 31. března 2011 získají řidiči, kteří nezavinili v posledním roce nehodu, tři měsíce pojištění zdarma. K pojištěním navíc pojišťovna nabízí zdarma i služby AutoHELP a Ochrana bonusu. Různé druhy zvýhodnění budou zodpovědným řidičům poskytovány v průběhu celého roku.

„Jen v loňském roce Policie ČR řešila více než 75 000 dopravních nehod, při kterých došlo odhadem ke škodám v hodnotě téměř 5 miliard korun. Podpora bezpečnosti silničního provozu je součástí naši dlouhodobé strategie. Naše nová marketingová kampaň podporuje zodpovědné chování řidičů,“ říká Ján Čarný, generální ředitel DIRECT Pojišťovny, a dodává: „Během roku budeme představovat odměny a výhody pro ty, kteří se chovají zodpovědně nejen v oblasti silničního provozu, ale i zabezpečení domácností či cestování. Chceme dát jasný signál, že zodpovědné chování se vyplatí.“

Nabídka tří měsíců pojištění zdarma se vztahuje na povinné ručení i havarijní pojištění v případě automobilů a motocyklů, týká se ale také pojištění domu a bytu, domácnosti nebo jejich kombinace. Týká se klientů, kteří o pojištění zažádají v průběhu měsíce března.

AutoHELP a Ochrana bonusu: k pojištěním v rámci akce zdarma
Pokud se řidič s povinným ručením uzavřeným u DIRECTu stane účastníkem dopravní nehody, kterou nezavinil, zjednoduší mu služba AutoHELP situaci. Nemusí se obracet na pojišťovnu viníka, ale vše za něj vyřídí DIRECT Pojišťovna. Škodu zlikviduje, vyplatí mu pojistné plnění a poté sama kontaktuje viníkovu pojišťovnu. Nehoda, kterou motorista nezavinil, nemá samozřejmě vliv na bonus za bezeškodní průběh pojištění a není uplatňována žádná spoluúčast.

Služba Ochrana bonusu chrání řidiče před ztrátou výhod. Díky ní může klient v případě jedné pojistné události za rok dále pokračovat v bonusovém schématu, jako by k žádné škodě nedošlo. DIRECT Pojišťovna navíc standardně převádí bonusy mezi manželi, kopíruje bonusy z povinného ručení na havarijní pojištění a na druhé až páté auto nabízí automaticky slevu 15 – 20 % z ceny povinného ručení.

Kurzy

Kurzovní lístek: 18.5.2024 Exchange s.r.o.

EUR 24,680 24,760
USD 22,670 22,790
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články