DIRECT pojišťovna umožňuje pojistit bonus za bezeškodní průběh

15. 6. 2010 – 15:35 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

DIRECT pojišťovna umožňuje pojistit bonus za bezeškodní průběh
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Pojištění bonusu má v současné době v nabídce pouze DIRECT Pojišťovna.

Klienti DIRECT Pojišťovny si od června 2010 mohou k havarijnímu pojištění či povinnému ručení sjednat také ochranu bonusu za bezeškodní průběh.

Tato novinka v nabídce DIRECT Pojišťovny chrání řidiče před ztrátou bonusu v důsledku pojistné události. Díky pojištění bonusu může klient i v případě jedné pojistné události za rok dále pokračovat v bonusovém schématu, jako by k žádné škodě nedošlo. U příležitosti uvedení nového produktu na trh připravila DIRECT Pojišťovna pro motoristy akční nabídku v podobě zvýšení jejich stávajícího bonusu o 10 %.

„Ochranu bonusu na trhu nenabízí žádná jiná pojišťovna. Myslíme si, že by náhodná pojistná událost neměla ovlivnit klientovu třeba i několikaletou jízdu bez nehod, a tedy i výslednou cenu pojištění,“ říká Ján Čarný, generální ředitel DIRECT Pojišťovny. „Klienti s pojištěním bonusu nejenže o svůj bonus nepřijdou, ale v DIRECT Pojišťovně na ně hledíme tak, jako by k žádné pojistné události nedošlo. Ve výroční den jim proto připíšeme nový bonus,“ dodává Ján Čarný.

Jako byste dva roky nebourali
Unikátní pojištění bonusu bude DIRECT Pojišťovna v rámci stávající akční nabídky nabízet zákazníkům zdarma. Navíc všem novým klientům připíše k již vyježděným bezeškodním měsícům dalších 24 měsíců. Díky tomuto nově přidanému benefitu splní vstupní podmínku pojištění bonusu, kterou je minimálně 36 bezeškodních měsíců, i ti řidiči, kteří mají ve skutečnosti odježděno jen 12 měsíců bez nehod.

Příklad:
Bez ochrany bonusu: klient s vyježděným 15% bonusem má jednu pojistnou událost s vlivem na bonus - při následujícím výročním dni je snížen bonus pro další období na 10 %.
S ochranou bonusu: klient s vyježděným 15% bonusem má jednu pojistnou událost s vlivem na bonus - při následujícím výročním dni je bonus navýšen na 20 %, jako kdyby k pojistné události nedošlo.
 

Kurzy

Kurzovní lístek: 25.7.2024 Exchange s.r.o.

EUR 25,270 25,410
USD 23,330 23,510
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články