Ekonomický a finanční server NašePeníze.cz je třetím nejrychleji rostoucím serverem

- Média autor: Redakce NašePeníze.cz

Ekonomický a finanční server NašePeníze.cz je třetím nejrychleji rostoucím serverem na českém internetu. Vyplývá to z průzkumu na serveru Lupa.cz

Rosteme díky vám, Foto: SXC

Rosteme díky vám, Foto: SXC , zdroj: NašePeníze.cz

Za loňský rok vyrostl server NašePeníze.cz z malého serveru s 25tisícovou návštěvností měsíčně na server, který v únoru 2010 navštívílo téměř 120,000 unikátních čtenářů (Zdroj: netmonitor). Predikce března je téměř 180,000 unikátních čtenářů.

Růst počtu čtenářů za loňský rok tak činil 332%.

Růst počtu čtenářů zrychlil po letních prázdninách roku 2009 a tempo růstu se zvýšilo po oficiálním propojení s Tiscali Media, které postupně probíhalo od listopadu 2009 .

Cílem návštěvnosti je pravidelné oslovení 450,000 unikátních čtenářů zajímajících se o finanční a ekonomické informace.

Ekonomický server NašePeníze.cz je orientovaný na dostupné a srozumitelné zprávy pro laickou veřejnost. Převažují články na téma osobních financí, jako například spotřebitelské informace, zprávy z hypotečního, úvěrového trhu, pojištění a zprávy pro podnikatele-živnostníky, kde zařazujeme témata z prostředí daňových změn, tipy a rady v oblasti účetnictví apod.

V průběhu února byla spuštěna inovovaná verze redakčního systemu s převážně technickým vylepšením a drobnými designovými změnami vedoucí k lepší přehlednosti.


Pramen: Netmonitor

Tagy: půjčka peníze finance rozpočet pojištění hotovost úvěr tiskové zprávy