Ekonomický server NašePeníze.cz je v novém!

9. 2. 2009 – 2:52 | Média | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Ekonomický server NašePeníze.cz je v novém!
NašePeníze.cz jsou nové. | zdroj: NašePeníze.cz

Dnešním dnem byl ekonomický server NašePeníze.cz kompletně přesunut na nový systém. Změnil se také vzhled. I když některé změny většího charakteru u pravidelných čtenářů mohou ztížit počáteční orientaci, rozhodli jsme se pro tuto velkou změnu hlavně z důvodu potřeby dalšího technického i obsahového vylepšení.

Kromě potřeby technické změny a modernizace syystému jsme se jako provozovatelé rozhodli změnit zásadně i vzhled tohoto ekonomického serveru.
Technicky nám změna umožní další a hlavně rychlejší rozvoj funkcí. Nový vzhled by měl nabídnou jasnější orientaci čtenářům i profesionálnější přístup.

Nový vzhled pro NašePeníze.cz


\"\"


Toto, je již historie


\"NašePeníze.cz\"

NašePeníze.cz nově spolupracují také s dalšími médii a to jak po obsahové, tak mediální stránce. Mezi nové hlavní partnery patří například realitní server HledámReality.cz, elektronická verze týdeníku Profit, Profit.cz, odborná server Investujeme.cz, server věnovaný financování bydlení Hypoindex.cz a další..

Ekonomický server NašePeníze.cz tak nabídne více originálního obsahu a získá nové čtenáře. Hlavní zaměřeníserveru se tímto němění. Nadále budeme přinášet srozumitelné zprávy ze světa financí hlavně pro laickou veřejnost.

I když prošla nová aplikace několikatýdením testováním, může se přes to v průběhu prvních dnů ostrého provozu vyskytnout několik drobných chyb. Děkujeme proto všem našim čtenářům za pochopení.

Veškeré vaše připomínky, postřehy i návrhy  pište na redakční email redakce@nasepenize.cz.
.
Mnoho užitečných informací na serveru NašePeníze.cz a žádné starosti s obsahem vašich peněženek vám přeje za celý tým


Martin Slapnička, šefredaktor

Kurzy

Kurzovní lístek: 18.5.2024 Exchange s.r.o.

EUR 24,680 24,760
USD 22,670 22,790
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články