Fincentrum se stalo oficiálním partnerem regionálních fotbalových soutěží v České republice

26. 8. 2010 – 12:45 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Fincentrum se stalo oficiálním partnerem regionálních fotbalových soutěží v České republice
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Skupina Fincentrum, nejvýznamnější finančně poradenská firma v České republice, se stala od sezóny 2010/2011 generálním partnerem krajských fotbalových soutěží organizovaných Českomoravským fotbalovým svazem.

Krajské přebory nově ponesou jméno „Fincentrum krajský přebor“. Společnost Fincentrum podporuje český fotbal dlouhodobě. Od individuálního sponzoringu vybraných mužstev (od roku 2006 například FK Teplice) se nyní rozhodla společnost rozšířit marketingové aktivity v této oblasti na celostátní úroveň a stala se generálním partnerem krajských soutěží v ČR. Navíc minulý týden Fincentrum spolu s Generali a ČMFS představilo unikátní projekt TREFA, který díky speciálnímu pojištění pro fotbalisty přinese klubům významné finanční prostředky.

 

Psali jsme: Ivan Hašek: Speciální pojištění pro fotbalisty přinese peníze i klubům

 

„Fincentrum je nejrychleji rostoucí finančně-poradenskou firmou v České republice a známý inovátor v této oblasti. Spojení s regionálním fotbalem je novou cestou, jak pomoci tomuto dlouhodobě podfinancovanému sportu a zároveň vyjádřením společenské zodpovědnosti Fincentra,“ říká Petr Stuchlík, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Fincentrum.

„Jsme velmi rádi, že se nám navzdory ekonomické krizi podařilo nalézt silného strategického partnera pro regionální fotbal. Ačkoli byl doposud fotbal na krajské úrovni sponzory a partnery tak trochu přehlížen, nabízí podle nás nemalé marketingové příležitosti. Věříme proto, že se nám podaří po vzoru skupiny Fincentrum úspěšně oslovit v blízké budoucnosti také další partnery,“ doplnil Jindřich Rajchl, druhý místopředseda ČMFS.

V krajích, kde nebylo s ohledem na stávající smlouvy s jinými partnery možné použít název „Fincentrum krajský přebor“, bude Fincentrum uvedeno v názvu jiné soutěže (například Fincentrum I. A třída).

Jen v České republice sdružuje výkonnostní fotbal více než 400 000 fotbalistů. Podporu a propagaci neprofesionálního fotbalu v ČR zajišťuje společnost Public Football, dceřiná společnost Českomoravského fotbalového svazu.
 

Kurzy

Kurzovní lístek: 4.12.2023 Exchange s.r.o.

EUR 24,250 24,330
USD 22,270 22,410
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články