Fincentrum: Silvie Špačková je novou šéfkou marketingu pro Českou republiku a Slovensko

2. 4. 2010 – 20:14 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Fincentrum: Silvie Špačková je novou šéfkou marketingu pro Českou republiku a Slovensko
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Novou šéfkou marketingu skupiny Fincentrum se stala Silvie Špačková.

Jejím hlavním úkolem bude zajistit jednotnou komunikaci společností skupiny v České republice a na Slovensku, rozvíjet značku Fincentrum a nadále zlepšovat komunikaci společnosti Fincentrum ke klientům i více než 800 finančních poradců.

Silvie Špačková přichází do Fincentra z mezinárodní poradenské společnosti Deloitte Touche Tohmatsu. Zde působila od roku 2006 v týmu Global Corporate Finance Advisory, kde měla na starosti zejména koordinaci interního marketingu, rozvoj globálních komunikačních nástrojů a marketingové sítě, stejně tak jako organizaci významných mezinárodních konferencí. Ve společnosti Deloitte byla také zodpovědná za tým marketingové podpory pro region EMEA.

Cenné pracovní zkušenosti získala Silvie Špačková také v St. James Education Center, kde po 3 roky zastřešovala oddělení marketingu a obchodu, a podílela se na rozvoji celé společnosti.

Silvie Špačková získala v roce 2007 magisterský titul na Univerzitě Karlově. V bakalářském programu zde studovala humanitní vědy, v magisterském pak sociální politiku. V letech 2000 až 2001 prošla vzdělávacím programem Institute of International Cooperation and Development v USA.

V průběhu studií se Silvie Špačková věnovala také neziskovému sektoru – vedle krátkodobých činností pro lokální neziskové organizace v letech 2000 až 2001 působila i v mezinárodní humanitární organizaci Humana People to People, kde se mimo jiné podílela i na přípravě a realizaci humanitárních projektů v Brazílii.

Silvie Špačková hovoří plynně anglicky, španělštinu zvládá na komunikativní úrovni. Ve volném čase se nejraději věnuje sportu a cestování.

Kurzy

Kurzovní lístek: 20.7.2024 Exchange s.r.o.

EUR 25,130 25,210
USD 23,100 23,200
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články