Fincentrum v českém fotbalu: Okresní přebor pobaví diváky

13. 9. 2010 – 13:09 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Fincentrum v českém fotbalu: Okresní přebor pobaví diváky
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Skupina Fincentrum, nejvýznamnější firma v oboru finančního poradenství v ČR, spustila svou první televizní kampaň na podporu unikátního produktu TREFA.

Sérii sponzorských vzkazů 16 dílů seriálu připravilo Fincentrum ve spolupráci s Generali Pojišťovnou, spolutvůrcem pojistného produktu pro fotbalové kluby TREFA.

Pojišťovna Generali a poradenská společnost Fincentrum představily společně s ČMFS unikátní projekt TREFA v polovině srpna. Díky Trefě získají neprofesionální hráči kvalitní pojistnou ochranu za nízkou cenu, jejich kluby navíc dostanou tolik potřebné finance pro další rozvoj a výchovu nových talentů.

Sponzoring seriálu Okresní přebor není vybrán náhodně. „Prvním faktorem výběru je samozřejmě shodná cílová skupina diváků seriálu a potenciálních klientů pro pojištění TREFA. Druhou je pak rostoucí angažovanost skupiny Fincentrum v českém fotbale,“ uvedl Petr Stuchlík, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Fincentrum.

Sponzorské vzkazy před seriálem Okresní přebor budou mít formu krátkých fotbalových příběhů, jejichž cílem je – stejně jako u samotného seriálu – diváky u televizních obrazovek především pobavit. Ve sponzorských spotech si zahrají takové osobnosti, jako je současný manažer fotbalové reprezentace Vladimír Šmicer, internacionál Ladislav Vízek nebo známá modelka Dominika Mesárošová.

16 dílů sponzorských vzkazů vzniklo ve spolupráci týmu Vojtěcha Nouzáka, mimo jiné režiséra zábavného pořadu Show Jana Krause a agentury Relative PR.

Fincentrum podporuje český fotbal dlouhodobě. Od roku 2006 podporuje FK Teplice, od letošního srpna se pak stala generálním partnerem krajských soutěží v ČR, které se nově jmenují Fincentrum krajský přebor.

Kurzy

Kurzovní lístek: 19.4.2024 Exchange s.r.o.

EUR 25,230 25,350
USD 23,590 23,770
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články