Fincentrum založilo novou divizi Korporátních obchodů

13. 6. 2011 – 21:56 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Fincentrum založilo novou divizi Korporátních obchodů
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Ředitelem korporátních obchodů byl jmenován Otto Hain

Nově založená divize Korporátních obchodů je zaměřena na komplexní zajištění potřeb malých a středních podnikatelů, průmyslových podniků, organizací a státních institucí v oblasti zaměstnaneckých výhod a pojištění. Divize Korporátních obchodů nabídne klientům řešení šitá na míru ve spolupráci s pojistiteli v České republice a na Slovensku.

Jednou z klíčových oblastí divize Korporátních obchodů je nabídka služeb v oblasti zaměstnaneckých výhod. Vedle zaměstnaneckých výhod divize zabezpečuje také pojištění podnikatelů, pojištění průmyslu a flotilová pojištění vozidel, a věnuje se speciálním projektům, jako je například fotbalový projekt TREFA.

Ředitelem korporátních obchodů společnosti Fincentrum a.s. byl jmenován PaedDr. Ing. Otto Hain (51).

„Jednou z klíčových oblastí působnosti divize Korporátních obchodů je nabídka služeb v oblasti zaměstnaneckých výhod, které jsou díky svému přínosu pro společnosti a jejich zaměstnance stále velmi perspektivní. Vedle zaměstnaneckých výhod zabezpečuje divize také pojištění podnikatelů, pojištění průmyslu a flotilová pojištění vozidel,“ uvedl Otto Hain, ředitel korporátních obchodů společnosti Fincentrum.

Otto Hain promoval v roce 1983 na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy, v roce 2006 pak doplnil své vzdělání ukončením inženýrského studia v oboru financí na Bankovním institutu vysoké škole v Praze. Do Fincentra přichází Otto Hain ze společnosti AXA Assistance. Ve funkci obchodního ředitele a člena výkonného výboru byl odpovědný za rekonstrukci a rozvoj korporátního a retailového obchodu firmy v ČR a na Slovensku. V roce 2009 zastával pozici generálního ředitele Vysoké školy ekonomie a managementu, o.p.s., kde řídil stabilizaci VŠEM a nastavení její nové organizační struktury. V letech 2000 až 2008 působil Otto Hain jako obchodní ředitel a prokurista makléřské společnosti IMG a.s.

Otto Hain hovoří plynně anglicky a rusky. Ve volném čase se věnuje sportu, poslechu klasické i populární hudby, k jeho nejoblíbenějším literárním autorům patří Karel Čapek a Arthur Haley.

Kurzy

Kurzovní lístek: 7.12.2023 Exchange s.r.o.

EUR 24,280 24,400
USD 22,510 22,690
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články