Fio: Zájem o běžné účty bez poplatků stále roste

22. 7. 2010 – 13:39 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Fio: Zájem o běžné účty bez poplatků stále roste
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Fio registruje zvýšený zájem o své bankovní produkty - ve druhém kvartálu 2010 získalo téměř 5000 nových klientů, kteří si otevřeli běžný účet bez poplatků.

Je zřejmé, že stále více lidí se aktivně zajímá o to, kolik jim jejich banka účtuje za běžné bankovní služby. Diskuse kolem bankovních poplatků nese své ovoce - stále více lidí si všímá toho, kolik platí za bankovní služby, a v případě nespokojenosti se odhodlá ke změně. Fio tak ve druhém čtvrtletí tohoto roku získalo téměř 5000 nových klientů s běžným účtem bez poplatků, což je historicky kvartální rekord. Celkem má Fio již přes 31000 klientů využívajících výhod vedení účtu i realizace neomezeného počtu tuzemských transakcí zdarma.

„Kromě získání bankovní licence v rámci Finanční skupiny Fio k většímu zájmu o naše služby paradoxně přispěly i konkurenční finanční ústavy, které ohlásily zvýšení bankovních poplatků. Podobných kroků zůstanou naši klienti ušetřeni - jak jsme již v minulosti deklarovali, politika nulových poplatků za standardní bankovní služby je pro nás klíčová a nehodláme ji měnit," komentuje vývoj počtu nových klientů Jiří Vodička, ředitel pro strategii a marketing.
 

Kurzy

Kurzovní lístek: 2.12.2023 Exchange s.r.o.

EUR 24,260 24,340
USD 22,280 22,420
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články