Firemní účet České spořitelny si drobní podnikatelé sestaví podle svých potřeb

23. 9. 2010 – 14:35 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Firemní účet České spořitelny si drobní podnikatelé sestaví podle svých potřeb
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Nový Firemní účet České spořitelny nabízí klientům svobodné nastavení služeb přesně podle jejich přání a potřeb.

Díky tomu klient zaplatí jen za ty služby, které opravdu využívá. Firemní účet nabízí také zvýhodněné podmínky plateb - čím aktivnější klient je, tím výhodnější jsou pro něj transakce. V ceně účtu je také kontokorent, který mohou využít i začínající podnikatelé. Od půlky července (během pilotní doby) si klienti sjednali už více než 11 tis. Firemních účtů.

„Drobní podnikatelé a firemní klienti rozumí svému podnikání nejlépe, proto si myslíme, že pro ně bude nejpřínosnější, když si budou moct svůj Firemní účet nastavit sami přesně podle svých potřeb,“ uvedl Martin Techman, ředitel úseku rozvoj obchodu České spořitelny. „Nový Firemní účet navíc přináší klientům řadu zajímavých výhod, například možnost sjednání pojištění podnikání a pojištění klíčových osob,“ dodal Martin Techman.

Služby k Firemnímu účtu si klient může sám nastavit v konfigurátoru na internetových stránkách banky (www.csas.cz). Po navolení služeb a vyplnění základních osobních údajů pak může klient žádost odeslat a následně ho kontaktuje pracovník Klientského centra České spořitelny, který s ním domluví schůzku v pobočce. Firemní účet mohou využít drobní podnikatelé, firmy a osoby samostatně výdělečně činné, ale také bytová družstva, společenství vlastníků bytových jednotek či zástupci svobodných povolání.

S Firemním účtem má klient možnost sjednat si pojištění ochrany podnikání a pojištění klíčových osob. Díky pojištění může majitel firmy pojistit až tři osoby, každou na libovolnou variantu a libovolný limit. V případě pojistné události nebo úrazu či úmrtí klíčového pracovníka pak firma získá prostředky na zajištění chodu podnikání. Cenu za pojištění si navíc mohou klienti zařadit do účetnictví a odečíst z daní.

Firemní účet přináší klientům i další výhody, například vyhotovení výpisů zdarma. Klienti si také mohou vybrat z galerie jeden obrázek, který zdarma mohou mít na své kartě. Nezanedbatelnou výhodou je také široká síť poboček a bankomatů.

Kurzy

Kurzovní lístek: 15.8.2022 Exchange s.r.o.

EUR 24,450 24,570
USD 23,950 24,130
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články