FLEXI životní pojištění Pojišťovny České spořitelny opět zvítězilo v prestižní soutěži Zlatá koruna

6. 6. 2011 – 12:44 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

FLEXI životní pojištění Pojišťovny České spořitelny opět zvítězilo v prestižní soutěži Zlatá koruna
V rámci bonusu za bezeškodní průběh smlouvy získává klient automaticky odměnu ve výši 10 % z celkového rizikového pojistného, pokud během pětiletého období nedojde k pojistné události | zdroj: NašePeníze.cz

Již třetím rokem po sobě získalo FLEXI životní pojištění Pojišťovny České spořitelny ocenění Životní pojištění roku soutěže Zlatá koruna. Letos odborná porota pravděpodobně ocenila zejména inovace, které pojišťovna v rámci FLEXI představila v průběhu ledna. Hlavní novinkou je unikátní program InSpiral, díky němuž mohou majitelé starších smluv využívat předností vylepšeného životního pojištění bez nutnosti uzavírat novou smlouvu.

„Jedinečnost FLEXI potvrzuje nejen úspěch v soutěži Zlatá koruna, ale i vzrůstající počet klientů, kteří pojištění využívají. Jen od začátku letošního roku si FLEXI sjednalo 47 tisíc nových klientů. Klienti na něm oceňují především možnost kombinovat a upravovat pojistná rizika tak, jak aktuálně potřebují v závislosti na měnících se životních situacích,“ říká Petr Zapletal, generální ředitel Pojišťovny České spořitelny.

Kromě unikátního programu InSpiral pojišťovna produkt FLEXI životní pojištění rozšířila o bonus za bezeškodní průběh smlouvy, bonus za věrnost nebo pojištění rizikových rekreačních sportů. Klient může v jeho rámci čerpat zdarma až 30 dnů pojištění za jeden kalendářní rok na sportovní aktivity, které jsou obvykle u životního pojištění ve výlukách (například horolezectví, bungee jumping či potápění).

V rámci bonusu za bezeškodní průběh smlouvy získává klient automaticky odměnu ve výši 10 % z celkového rizikového pojistného, pokud během pětiletého období nedojde k pojistné události. Bonus za věrnost se týká smluv, které jsou uzavřeny na dobu minimálně 20 let. Pojištěnému po uplynutí 15 let pojišťovna přizná bonus ve výši 5 % ze sjednaného a skutečně zaplaceného pojistného.

Soutěž Zlatá koruna je již devět let respektovaným měřítkem kvality finančních produktů na českém trhu. O vítězích jednotlivých kategorií rozhoduje odborná porota složená z 385 ekonomických odborníků a publicistů.

Kurzy

Kurzovní lístek: 19.6.2024 Exchange s.r.o.

EUR 24,790 24,910
USD 23,060 23,240
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články