GE Money Bank a ING nabízí nové životní pojištění

14. 2. 2010 – 10:11 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

GE Money Bank a ING nabízí nové životní pojištění
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

GE Money Bank rozšiřuje portfolio svých spořicích a investičních produktů a ve spolupráci s ING nabízí nové investiční životní pojištění, vytvořené na míru pro zákazníky banky.

Investiční životní pojištění kombinuje zabezpečení pro případ smrti a možnost investování v rámci tří finančních fondů a to již od 300 korun měsíčně. Pojištění si lze sjednat v rámci pobočkové sítě GE Money Bank. Od počátku pilotního prodeje si pojištění založilo již více než 600 klientů.

Z dostupných průzkumů vyplývá, že většina lidí preferuje sjednání všech finančních produktů pokud možno u jedné finanční instituce. Rozšiřujeme proto naši širokou nabídku produktů určených pro spoření a investování a spolu s ING přicházíme se zcela novým konceptem životního pojištění reflektujícího potřeby bankovních klientů. V rámci něho nabízíme cenově výhodný produkt životního pojištění, s volitelnými balíčky připojištění, který lze jednoduše sjednat v rámci jediné schůzky s bankéřem,“ říká Daniel Kadaník, manažer spořicích a investičních produktů GE Money Bank
 
„ING nabízí na českém trhu už 13 let investiční životni pojištění. Dosud jsme je distribuovali prostřednictvím vlastní obchodní služby a makléřských společností a od nynějška přicházíme s novým způsobem distribuce – bankopojištěním. Už v minulosti se nám spolupráce s GE osvědčila, proto jsme se rozhodli jít do spolupráce s pobočkovou sítí této banky i tentokrát. Věříme, že zjednodušený produkt, který kryje základní životní rizika a je nastaven podle požadavků klientů GE Money Bank, bude zajímavou novinkou na trhu,“ doplnil Jiří Běťák, ředitel Employee Benefits a bankassurance ING.
 
Investiční životní pojištění
Investiční životní pojištění v sobě zahrnuje pojištění pro případ smrti s investováním pojistného do fondů speciálně vytvořených pro účely tohoto produktu. Zhodnocení je závislé na zvolené investiční strategii. Produkt klientům nabízí připojištění zproštění od placení v základní ceně, platební prázdniny se zachováním pojistné ochrany, možnost bezplatně měnit parametry smlouvy nebo možnost částečných výběrů hotovosti bez sankcí.
 
Proces založení je velmi jednoduchý, klient volí pouze:
• Kolik chce měsíčně platit – již od 300 korun/měsíc
• Pojistnou částku: 30 000 – 300 000 korun
• Délku pojištění: min. 5 let, max. do 65 let věku (vstupní věk 18–60 let)
• Investiční strategii: 3 strategie – Velmi konzervativní, Balancovaná, Dynamická
• Volitelný balíček připojištění pro pojištěnou osobu
• Volitelný balíček připojištění pro děti
 
Rizikové životní pojištění
Úkolem pojištění je zmírnit finanční dopady v případě úmrtí živitele a zajistit finanční závazky pojištěného plynoucí z úvěrů všeho druhu. K základní pojistné ochraně mohou klienti volit balíčky připojištění dospělého nebo dítěte. Vstupní věk do pojištění je 18-60 let, minimální pojistná doba činí pět let. Pojistnou částku lze volit v rozmezí 300 000 Kč až 5 milionů Kč. Minimální měsíční pojistné je stanoveno na 300 Kč (včetně zproštění od placení).
 
 

Kurzy

Kurzovní lístek: 4.12.2023 Exchange s.r.o.

EUR 24,300 24,420
USD 22,330 22,510
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články