GE Money Bank: Jeden účet pro celou rodinu

23. 12. 2010 – 18:29 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

GE Money Bank: Jeden účet pro celou rodinu
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

V poslední době jsme na českém bankovním trhu svědky změny chování klientů - stále více rodin využívá jeden společný účet.

Mají tak nejen lepší přehled o rodinných financích, ale přináší jim to i výrazné úspory. Lidé se chovají racionálně a více kontrolují své výdaje. Proto GE Money Bank přišla s kontem Genius Optimal, kde manželé získají například dvě debetní karty pro správu jednoho účtu, přičemž druhou může disponovat partner a karta bude vystavena přímo na jeho jméno. O rodinný rozpočet se tedy mohou starat rovným dílem se stejným přístupem k financím a s jedním měsíčním poplatkem.

„Lidé chtějí běžný účet, se kterým jasně předem vědí, kolik za měsíc zaplatí a přitom, je účet nijak neomezuje v transakčním chování,“ říká Iva Štylerová, senior manažerka depozitních produktů GE Money Bank. „Klienti více přemýšlí o svých výdajích a chovají se racionálně. V dnešní době jsme proto svědky toho, že řada rodin začíná využívat pro správu svých financí jeden společný účet místo dvou či dokonce několika účtů,“ dodává Štylerová.

Trend dnešní doby směřuje k využívání jednoho komplexního účtu, který zahrnuje všechny nejžádanější výhody za jeden měsíční poplatek. Pro rodiny je totiž v rámci plánování měsíčních výdajů stále důležitější vědět, jaké předem dané náklady budou mít. Proto podle zjištění GE Money Bank stále více z nich dává přednost balíčkovým účtům s paušálním měsíčním poplatkem. Tato konta budou v nejbližší době dominovat bankovnímu trhu, o jejich zřízení totiž přemýšlí každý druhý Čech .

Genius Optimal – jeden účet pro celou rodinu
Konto Genius Optimal od GE Money Bank v rámci jednoho měsíčního paušálního poplatku zahrnuje všechny běžné transakce, zvýhodnění na dalších bankovních produktech a doplňkové pojistné služby v ceně. Také díky Internet Bance, která je součástí účtu, jsou rodinné finance přehlednější a jejich správa pohodlná a snadná. Především samotnými klienty oceňovaná aplikace GE Money Manager, která je součástí Internet Banky, přispívá k přehlednému plánování rodinného rozpočtu.

„Konto Genius Optimal od GE Money Bank představuje novou generaci balíčkových běžných účtů. Nabízí všechny nástroje rodinného účtu, a pokud si k němu klienti u GE Money Bank zdarma založí také konto Genius Student a Dětský Genius, získají komplexní přehled o rodinných financích,“ uvádí Iva Štylerová.

Se správou rodinných financí souvisí i další trend, kterým je změna finanční výchovy dětí, dnes totiž rodiče učí své děti hospodařit s penězi prostřednictvím běžných účtů. Pro rodiny je stále důležitější použití běžného účtu také jako nástroje, jak řešit kapesné pro děti. GE Money Bank proto bezplatně nabízí konta Genius Student a Dětský Genius určená na míru mladším členům rodiny.

Kurzy

Kurzovní lístek: 22.4.2024 Exchange s.r.o.

EUR 25,250 25,370
USD 23,660 23,840
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články