GE Money Bank: Před Vánocemi roste zájem o půjčky

20. 12. 2010 – 11:34 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

GE Money Bank: Před Vánocemi roste zájem o půjčky
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Banka zaznamenává růst poptávky po úvěrech o 20 %.

Až o 20 % roste ve čtvrtém čtvrtletí letošního roku poptávka po spotřebitelských úvěrech GE Money Bank. Po hypotékách tedy zaznamenává mírné oživení také trh spotřebitelských úvěrů. Zvýšený zájem o spotřebitelské půjčky přitom bude vrcholit až v posledních týdnech a dnech před Vánocemi. GE Money Bank je dvojkou na trhu spotřebitelských úvěrů v České republice. Nabídku úvěrů GE Money Bank tvoří Expres půjčka a Konsolidace půjček.

„V loňském roce před Vánocemi trh spotřebitelských půjček vzrostl pouze o 6 až 8 %, letos to bude mezi 15 % až 20 %. Pro zájemce o půjčku připravila GE Money Bank na konec roku nabídku bezplatné mimořádné splátky úvěru nebo jeho předčasného splacení,“ říká Milan Voldřich, manažer spotřebitelských úvěrů GE Money Bank.

Vánoční nákupy zvyšují objem poskytnutých spotřebitelských půjček každoročně. Na úvěr Češi kupují zejména velké rodinné dárky, jako jsou nábytek, bílá technika či elektronika. Spotřebitelskou půjčku na nákup vánočních dárků lze nyní u GE Money Bank získat za zvýhodněných podmínek.

Až do konce roku klienti GE Money Bank získávají při podpisu smlouvy o Expres půjčce možnost zaplatit neomezený počet mimořádných splátek nebo bezplatně splatit úvěr celý. A to po celou dobu trvání půjčky. Zároveň si mohou nastavit datum splátky například podle toho, kdy dostávají výplatu. Výše měsíční splátky začíná na 700 korunách podle nastavené délky splácení a výše půjčky.

Výhodný úrok se u Expres půjčky pohybuje od 5,7 % p. a. Expres půjčka je neúčelový úvěr ve výši od 30 do 600 tisíc korun, u kterého GE Money Bank nevyžaduje žádné zajištění. O poskytnutí půjčky se rozhoduje na počkání, do 5 minut od podpisu smlouvy má klient peníze na účtu.

Expres půjčka je dlouhodobě jednou z nejoblíbenějších půjček v České republice. V roce 1999 byla na českém trhu prvním neúčelovým, nezajištěným spotřebitelským úvěrem s vyřízením na počkání. Více na www.gemoney.cz.
 

Kurzy

Kurzovní lístek: 3.6.2023 Exchange s.r.o.

EUR 23,620 23,700
USD 22,030 22,170
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články