GE Money Bank rozšiřuje síť partnerů bene+ o kavárny coffeeheaven a Holandské květiny

26. 4. 2010 – 16:37 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

GE Money Bank rozšiřuje síť partnerů bene+ o kavárny coffeeheaven a Holandské květiny
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

GE Money Bank rozšiřuje portfolio partnerů věrnostního programu bene+* o kavárenskou síť coffeeheaven a Holandské květiny.

Zákazníci GE Money Bank tak získají při platbě kartou v coffeeheaven 6 % z hodnoty nákupu zpět na svůj účet, u firmy Holandské květiny pak dokonce 10 %. Celkově tak má program bene+ již 12 stálých partnerů a majitelé kreditních karet vedených u GE Money Bank díky němu mohou ušetřit stovky korun měsíčně.

„Zákazníci věrnostního programu bene+ jsou při každé platbě kartou odměněni vždy minimálně 1 % z hodnoty nákupu. Pokud však nakoupí v obchodě z partnerské sítě bene+, mohou získat zpět až 10 % z celkové hodnoty nákupu,“ říká Jarmila Kowolowská, ředitelka kreditních karet GE Money Bank. „S tím, jak roste počet partnerů programu bene+, se zvyšuje i počet klientů, kteří jeho výhod využívají,“ dodává Jarmila Kowolowská.

Společnost coffeeheaven představuje síť moderních lifestylových kaváren a kromě čerstvé kávy, delikátních pochoutek, sladkostí a sendvičů nabízí také příjemné prostředí pro posezení s přáteli. Dalším novým partnerem je společnost Holandské květiny, která se zabývá prodejem květin, květinovou vazbou, aranžováním a květinovou výzdobou interiérů pro nejrůznější příležitosti. Květiny lze nakupovat jak v kamenných obchodech umístěných v obchodních centrech po celé České republice, tak i prostřednictvím internetového obchodu na stránce www.akvetiny.cz/cs/eshop.html.

 

Aktuální seznam partnerů věrnostního programu bene+ a výše připisované odměny
123shop.cz
2 %
AGIP
3 %
camel active
7 %
CineStar
3 %
coffeeheaven
6 %
Datart
2 %
Grand Optical
5 %
Holandské květiny
10 %
Lifestyle Sports
10 %
Neoluxor
5 %
Pet Center
4 %
Village Cinemas
3 %
Kdekoliv jinde      
1 %

Kurzy

Kurzovní lístek: 3.6.2023 Exchange s.r.o.

EUR 23,610 23,710
USD 22,030 22,190
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články