GE Money Bank zdarma poskytuje až tři dodatkové kreditní karty

17. 5. 2010 – 14:13 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

GE Money Bank zdarma poskytuje až tři dodatkové kreditní karty
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

GE Money Bank nově nabízí držitelům kreditních karet možnost zřídit svým blízkým dodatkové kreditní karty.

Držitel dodatkové karty tak získá přístup ke všem výhodám a benefitům jako držitel karty hlavní. Zejména jde o flexibilní finanční rezervu, bezúročné období a v neposlední řadě také věrnostní programy. Dodatkové karty jsou zdarma a mohou je získat držitelé kreditní karty Visa Classic, ING karty či Avon karty.

„Zavedením dodatkových karet vycházíme vstříc klientům, kteří takovou službu vyžadují. Často jsou to například páry, ženy na mateřské dovolené nebo v domácnosti nebo studenti, kteří využívají kreditku svých rodičů“ říká Jarmila Kowolowská, ředitelka kreditních karet GE Money Bank. „Až tři blízcí majitele hlavní karty získávají zdarma přístup k odměnám, které nabízejí věrnostní programy na hlavní kartě. Například zákazníci věrnostního programu bene+ jsou při každé platbě kartou odměněni vždy minimálně 1 % z hodnoty nákupu. Pokud však nakoupí v obchodě z partnerské sítě bene+, mohou získat zpět až 10 % z celkové hodnoty nákupu,“ dodává Jarmila Kowolowská.

K jednomu úvěrovému účtu kreditní karty mohou klienti GE Money Bank požádat až o tři dodatkové kreditní karty. Vydání a vedení těchto dodatkových kreditních karet není zpoplatněno a jejich majitelé mohou využívat výhod věrnostních programů, které nabízí hlavní karta. Dodatková karta je vystavena na jméno dodatkového držitele, který jejím používáním čerpá úvěrový rámec hlavní karty. Držitel dodatkovou kartu může používat do výše nastavených limitů zcela bez omezení jako kteroukoliv jinou kreditní kartu, tzn. nakupovat v obchodech, vybírat hotovost v bankomatech či platit na internetu. Majitel hlavní karty nastavuje bezhotovostní i hotovostní transakční limity na dodatkové kreditní kartě a má tak přehled o všech realizovaných operacích.
 

Kurzy

Kurzovní lístek: 25.5.2024 Exchange s.r.o.

EUR 24,610 24,710
USD 22,700 22,840
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články