Genius Optimal – jediné konto, které pojišťuje i extrémní zimní sporty

24. 11. 2010 – 15:06 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Genius Optimal – jediné konto, které pojišťuje i extrémní zimní sporty
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Zimní sporty, které podle pojišťoven často spadají do kategorie rizikových, jsou v České republice stále populárnější.

Aby měli lidé jistotu proplacení pojistné události, která se přihodí například při jízdě na snowboardu, sjednávají si nákladná připojištění.

S balíčkovým kontem Genius Optimal od GE Money Bank získávají v rámci jednoho měsíčního poplatku zdarma cestovní pojištění Komfort, které zahrnuje mimo jiné rozšířené krytí extrémních sportů jako například snowboardingu a lyžování. Cestovní pojištění Komfort se navíc vztahuje nejen na majitele účtu, ale také na rodinné příslušníky či osoby blízké. Vedle pojištění léčebných výloh v zahraničí ve výši 1 700 000 Kč dále kryje škody na zavazadlech, náklady na zrušení letu, cesty nebo zájezdu.

„Cestovní pojištění Komfort je součástí stříbrné platební karty MasterCard vydávané k paušálnímu účtu Genius Optimal. Poskytuje dostatečný limit pojistného plnění ve výši 1,7 miliónu Kč a zároveň kryje také nejoblíbenější zimní, ale i letní extrémní sporty,“ říká Viktor Houška, senior manažer pojišťovacích produktů GE Money Bank. „V případě, že rodina vyjede na zimní dovolenou a vlastní platební karty k účtu Genius Optimal, nemusí si sjednávat dodatečné cestovní pojištění a může tak ušetřit až několik tisíc korun. Plnohodnotné cestovní pojištění Komfort klienti získávají jako součást balíčkového konta Genius Optimal,“ dodává Viktor Houška.

Cestovní pojištění Komfort od GE Money Bank nabízí široké krytí s vysokým pojistným plněním léčebných výloh z důvodu onemocnění, ambulantních zákroků či hospitalizace. Dále kryje škody na zavazadlech, náklady na zpoždění nebo zrušení letu, ale i náklady na zrušení cesty nebo zájezdu. Unikátní součástí cestovního pojištění Komfort je také pojistná ochrana pro širokou škálu zimních i letních adrenalinových sportů. Ze zimních sportů je to například snowboarding, lyžování, skialpinismus, rychlobruslení, jízda na saních, bobech, skibobech apod.

Ke stříbrné platební kartě MasterCard získávají klienti GE Money Bank několik dalších pojištění, všechny v rámci jednoho měsíčního poplatku za balíčkový účet Genius Optimal. Pojištění zneužití debetní karty dává 100% jistotu před nepříznivými následky zneužití platební karty v případě jejího odcizení nebo ztráty, a to nejenom karty, ale i osobních dokladů a jiných cenných věcí. Pojištění asistenčních služeb Complete Comfort zahrnuje rychlou pomoc v nouzové situaci v domácnosti a služby osobního asistenta pro dovolenou a volný čas.

Kurzy

Kurzovní lístek: 9.12.2023 Exchange s.r.o.

EUR 24,320 24,400
USD 22,600 22,720
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články