Golfová novinka Allianz pojišťovny PRO Golf se prodává i po telefonu

20. 9. 2011 – 14:19 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Golfová novinka Allianz pojišťovny PRO Golf se prodává i po telefonu
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Pojištění PRO Golf od Allianz pojišťovny, které je určené amatérským hráčům golfu, je na trhu tři měsíce a vzbudilo mezi nimi velký zájem

Toto komplexně zaměřené pojištění totiž kryje všechna rizika, která mohou v souvislosti s populární hrou vzniknout. Vztahuje se například na golfové vybavení – jeho odcizení nebo poškození, dále na pronájem náhradní výzbroje při zpoždění a ztrátě zavazadel, ale i na pojištění úrazu, odpovědnosti za škodu, nebo také hráčských příspěvků a poplatků. Ode dneška je lze uzavřít nejen u pojišťovacích poradců a makléřů, ale také operativně a velmi rychle po telefonu.

„Výhodou telefonického sjednání na lince 224 405 111 nejen to, že klient nikam nemusí a vše, včetně platby, vyřídí elektronicky. Operátoři zákaznického centra jsou dokonce připraveni klientovi zavolat zpět, nebo nechat vzkaz a dohodnout se na konkrétním termínu volání, aby nemusel nést náklady za telefonát,“ uvedla Jana Slavíková, ředitelka úseku cestovního pojištění Allianz pojišťovny.

Golfové pojištění chrání finanční rozpočet hráčů při nenadálých událostech, které mohou v souvislosti s golfem nastat, počínaje krádeží či poškozením jejich často ne zrovna levné výstroje. Kryje ale také odpovědnostní škody, které při golfu způsobí pojištěný ostatním na zdraví i majetku, například když zraní holí jiného golfistu, nebo rozbije míčkem sklo auta na přilehlém parkovišti, což jsou nejčastější „karamboly“. Další výhodu je ve variantě Exkluziv i krytí škod na vypůjčeném a pronajatém vybavení, třeba když hráč golfu zajede s vypůjčeným vozíkem do rybníčku, nebo jej jinak poškodí.

Pojištění se vztahuje i na ztrátu nebo zničení golfového vybavení při přepravě. Bez zajímavosti není ani zaplacení ročního hráčského příspěvku či poplatku za hru nebo příspěvku na pohoštění pojištěného a účastníků turnaje, které je standardní zvyklostí při dosažení tzv. hole in one, tedy jediného úderu, jenž pošle míček z odpaliště přímo do jamky.

Unikátní je PRO Golf pojištění od Allianz hned v několika směrech. Jednak jde o produkt, ve kterém jsou poprvé všechna golfová rizika soustředěná na jednom místě. Dále kryje i krádeže z vozidel bez omezení doby a v neposlední řadě platí nejenom v České republice, ale všude na světě. Stejně jako například u povinného ručení mají i v tomto případě golfisté na výběr ze tří variant pojištění – Normal, Optimal a Exkluziv.
 

Kurzy

Kurzovní lístek: 23.2.2024 Exchange s.r.o.

EUR 25,320 25,440
USD 23,320 23,500
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články