Internetové stránky PF KB nabízejí nové funkce a modernizovaný design

16. 7. 2010 – 18:16 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Internetové stránky PF KB nabízejí nové funkce a modernizovaný design
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Penzijní fond Komerční banky spustil novou podobu internetových stránek na adrese www.pfkb.cz.

Webové stránky prošly kompletní úpravou designu a přinášejí spotřebitelům řadu nových funkcí. Nová kalkulačka umožní návštěvníkům webových stránek PF KB plánovat své spoření na penzi podle různých cílů. Ať už je pro ně rozhodující výše naspořené částky na důchod, výše požadované penze nebo maximalizace daňových úspor, po zadání základních parametrů jim kalkulačka navrhne optimální cestu ke splnění zvolených cílů.

Praktickou novinkou je slovník základních pojmů z oblasti penzijního připojištění nebo vylepšené fulltextové vyhledávání. Důležitou součástí stránek zůstává elektronický přístup k individuálním účtům účastníků penzijního připojištění u PF KB. Po přidělení hesla mohou díky němu klienti PF KB elektronickou formou provádět změny a doplnění své smlouvy o penzijním připojištění 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Graficky odpovídají nové stránky korporátnímu designu skupiny KB. „Důraz na grafickou a technickou modernizaci stránek přispěl ke zvýšení přehlednosti a praktické využitelnosti stránek. Konečným důsledkem úprav by tak měl být kromě zvýšení spokojenosti stávajících klientů i růst počtu uzavřených smluv přes internet s novými klienty,“ uvedl Vojtěch Kubec, místopředseda představenstva a ředitel úseku obchodu a marketingu Penzijního fondu Komerční banky.
 

Kurzy

Kurzovní lístek: 28.11.2023 Exchange s.r.o.

EUR 24,260 24,380
USD 21,910 22,090
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články