Ján ČARNÝ jmenován regionálním ředitelem pojišťovací skupiny RSA pro ČR a RUSKO

9. 11. 2010 – 12:53 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Ján ČARNÝ jmenován regionálním ředitelem pojišťovací skupiny RSA pro ČR a RUSKO
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Ján Čarný, generální ředitel DIRECT Pojišťovny, byl jmenován do funkce Regionálního ředitele pojišťovací skupiny RSA pro Českou republiku a Ruskou federaci.

Zároveň se stal předsedou představenstva pojišťovny OJSC INTOUCH INSURANCE, která působí v Rusku a stejně jako DIRECT Pojišťovna patří do jedné z nejvýznamnějších mezinárodních pojišťovacích skupin RSA Insurance Group Plc. Ján Čarný bude tedy vedle vedení DIRECT Pojišťovny zodpovědný také za posílení pozice a růst OJSC INTOUCH INSURANCE v Rusku.

„Ján Čarný dosáhl ve vedení DIRECT Pojišťovny v České republice výrazných úspěchů a dokázal novou pojišťovnu etablovat na velmi konkurenčním českém trhu. Zároveň má zkušenosti z vedení významných společností ve středoevropském regionu, a proto věříme, že se mu povede vybudovat silnou pozici pojišťovací skupiny RSA v Ruské federaci,“ říká Andrew Burke, generální ředitel RSA Group CEE.

Podle statistik České asociace pojišťoven patří DIRECT Pojišťovna mezi nejrychleji rostoucí neživotní pojišťovny na tuzemském trhu. Za první pololetí roku 2010 DIRECT Pojišťovna zaznamenala nárůst předepsaného pojistného v porovnání s loňským rokem o 32 %, dvakrát po sobě byla oceněna titulem Nejdynamičtější pojišťovna roku. DIRECT Pojišťovna, jako první, uvedla letos na český trh unikátní službu AutoHELP, která pro klienty znamená výrazné rozšíření pomoci v případě nezaviněné nehody.

„Ruská Pojišťovna INTOUCH, nabízí od roku 2008 pojištění motorových vozidel prostřednicím telefonu a internetu klientům v Moskvě, Petrohradu a v Samaře. Získala a udržuje si největší tržní podíl na trhu přímého pojištění. V příštím období se zaměří zejména na rozšíření produktové nabídky. Výrazně se bude orientovat i na spolupráci s obchodními partnery, zejména s těmi, kteří působí jak v Česku, tak i v Rusku,“ říká Ján Čarný, generální ředitel DIRECT Pojišťovny.
 

Kurzy

Kurzovní lístek: 15.7.2024 Exchange s.r.o.

EUR 25,260 25,380
USD 23,220 23,400
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články