Jarní bonus od ČSOB Leasing

4. 4. 2011 – 9:39 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Jarní bonus od ČSOB Leasing
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Společnost ČSOB Leasing zahájí od počátku dubna novou kampaň s názvem „Jarní bonus od ČSOB Leasing“ na podporu financování automobilů.

Akční nabídku v podobě povinného ručení na rok zdarma mohou zákazníci využít při pořízení osobních, užitkových a malých nákladních automobilů, ale i motocyklů všech značek. Stejný benefit byl nabízen již během loňského roku a pro velký zájem zákazníků je nyní opakován.

„Vloni bylo v této akci uzavřeno se zákazníky celkem přes 2200 smluv a naše společnost díky ní ušetřila zákazníkům na povinném ručení téměř 13 milionů korun. Za akci Povinné ručení na rok zdarma jsme získali cenu Fleetový produkt roku 2010 v kategorii Financování,“ vypočítává loňské úspěchy akce marketingový manažer společnosti ČSOB Leasing Oldřich Freidinger. „Proto jsme se rozhodli stejný benefit poskytnout zákazníkům letos na jaře znovu. Letošním rozšířením škály možných financovaných předmětů jsou nákladní vozy do 12 tun a motocykly,“ dodává Oldřich Freidinger.

Aktuální nabídku financování s rokem povinného ručení zdarma, připravenou ve spolupráci s vybranými pojišťovnami, mohou využít jak podnikatelé při sjednání finančního leasingu nebo zákaznického úvěru, tak spotřebitelé při uzavření úvěrové smlouvy přímo při nákupu vozidla u spolupracujících dealerů. Tato nabídka s názvem „Jarní bonus od ČSOB Leasing“ je postavena na časově omezené dotaci a platí do konce června nebo do vyčerpání této dotace. Na internetové adrese www.csobleasing.cz/pojisteni_zdarma mohou zákazníci na počitadle sledovat rychlost využívání této nabídky, resp. kolik smluv lze v akci s povinným ručením na rok zdarma ještě profinancovat.
 

Kurzy

Kurzovní lístek: 25.7.2024 Exchange s.r.o.

EUR 25,290 25,430
USD 23,330 23,510
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články