Jaromír Jágr bude propagovat Sazku a přesvědčovat k sázení

- Firmy autor: Redakce NašePeníze.cz

Český hokejista Jaromír Jágr se stal novou tváří marketingové kampaně zadlužené loterijní společnosti Sazka, lidi tak bude k sázení zvát několikanásobný mistr světa, držitel Stanley cupu a olympijský vítěz. V pátek o tom informovala mluvčí Sazky Lenka Angelika Tichá.

Sazce se začíná dařit i obchodně, v posledních dnech opět zaznamenala další nárůst tržeb

Sazce se začíná dařit i obchodně, v posledních dnech opět zaznamenala další nárůst tržeb , zdroj: NašePeníze.cz

"Některé změny jsou v životě, sportu i podnikání nevyhnutelné. Hvězdy ale zůstanou hvězdami. Sazka prožívá složité období a věřím, že změny, kterými nyní prochází, prospějí nejen společnosti, ale i jejím klientům. Proto jsem moc rád, že ji v tom můžu podpořit," okomentoval spolupráci Jaromír Jágr a dodal, že zatím jde jen o malou kampaň. "Ale jednáme se Sazkou o další možné spolupráci," prozradil hokejista.

Kromě toho se Sazce začíná dařit i obchodně, v posledních dnech opět zaznamenala další nárůst tržeb. "Největší pozitivum je 15procentní nárůst tržeb Sportky a Šance. Jde o nejsilnější loterijní hru z celého portfolia společnosti, tím pádem je zajímavý i růst absolutních částek. Nárůst vykazují i všechny ostatní číselné hry. Největší mezitýdenní nárůst si udržují stále Kostky, které včera zaznamenaly rekordní skok o 236 procent," poznamenala Tichá.

-Filip Sušanka | MED

Tagy: reklama firmy sázka Jaromír Jágr sázení