Klienti Poštovní spořitelny mohou zhodnotit své peníze až o 4,5 %

31. 3. 2010 – 13:32 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Klienti Poštovní spořitelny mohou zhodnotit své peníze až o 4,5 %
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Poštovní spořitelna připravila pro své klienty další výhodnou nabídku.

Všem, kteří se rozhodnou výrazně zhodnotit své úspory s dvouletým termínovaným vkladem Poštovní spořitelny, nabízí nadstandardní úročení 4,5 %.

„Termínovaný vklad je ideálním řešení pro klienty, kteří mají právě volné finanční prostředky a chtějí své úspory bezpečně a výhodně zúročit. Po dvouletém uložení peněz je navíc možné vklad navýšit, nebo ho automaticky obnovit,“ popsal hlavní výhody Tomáš Basista, manažer marketingu Poštovní spořitelny.

První část výnosu ve výši 2,25 % je klientům vyplácena už po prvním roce úročení, druhou část ve stejné výši dostanou následující rok. „Jde o naprosto bezpečný způsob uložení peněz, neboť prostředky jsou podle zákona pojištěny,“ dodal Tomáš Basista. Klienti mohou na termínovaný vklad ukládat od 5 tisíc korun výše.

Poštovní spořitelna dlouhodobě nabízí širokou škálu kvalitních spořicích účtů a termínovaných vkladů, ze kterých si každý vybere to, co mu vyhovuje. V nabídce je například velmi oblíbený spořicí účet Červené konto, který poskytuje nadprůměrné úročení bez výpovědních lhůt, není zatížen transakčními poplatky a jeho vedení je zdarma. Škálu spořicích produktů pak doplňuje Spořicí účet s volitelnou výpovědní lhůtou, Spoření na vzdělání či Dětská vkladní knížka. Produkty lze sjednat na kterémkoli finančním centru PS či na obchodních místech České pošty.
 

Kurzy

Kurzovní lístek: 24.4.2024 Exchange s.r.o.

EUR 25,220 25,340
USD 23,550 23,730
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články