Komerční banka nabízí bezpečné platby na internetu

5. 2. 2010 – 20:58 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Komerční banka nabízí bezpečné platby na internetu
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Služba Mojeplatba nabízí již více než rok klientům Komerční banky jednoduchý a bezpečný způsob plateb za zboží a služby na internetu. Objem transakcí v roce 2009 uskutečněný jejím prostřednictvím činil více než 14 milionů Kč, když jen za poslední čtvrtletí dosáhl téměř 8 milionů Kč.

Službu Mojeplatba může používat více než 600 tisíc klientů Komerční banky, kteří využívají aplikaci internetového bankovnictví Mojebanka. Díky moderní službě nemusí klienti ani internetoví obchodníci zakládat účty u třetích stran, které poskytují platební služby na internetu.

Komerční banka průběžně rozšiřuje nabídku partnerů umožňujících úhrady prostřednictvím služby Mojeplatba. Mezi nejvýznamnější v současné době patří: Datart.cz., Aukro.cz, Allianz Direct, Pražská energetika, Tipsport.net, a.s.

"Jsme rádi, že zájem klientů o službu Mojeplatba roste. Důvody spatřujeme především v tom, že klienti důvěřují aplikaci Mojebanka, na které je služba postavená,“ doplnil vedoucí přímého bankovnictví KB Mojmír Prokop.

K zpracování plateb prostřednictvím aplikace Mojeplatba dochází okamžitě. Pokud má obchodník účet u Komerční banky, obdrží platbu na svůj účet během několika minut (nebo v zákonné lhůtě na účet u jiné banky). Platba je pro obchodníka garantovaná - Komerční banka provádí blokaci prostředků na účtu klienta i v případě, že není možné provést okamžitý převod (například v době nočního zpracování dat nebo o víkendu). Zavedení služby navíc nevyžaduje zbytečně rozsáhlé zásahy do IT systémů.
 

Kurzy

Kurzovní lístek: 2.3.2024 Exchange s.r.o.

EUR 25,270 25,350
USD 23,320 23,420
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články