Krize odeznívá, firmy chystají opět firemní vánoční večírky

11. 11. 2010 – 21:30 | Firmy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Krize odeznívá, firmy chystají opět firemní vánoční večírky
Předvánoční večírek má podle manažerů spojovat teambuildingové prvky a zároveň má být formou zaměstnaneckého benefitu, Foto:SXC | zdroj: NašePeníze.cz

Jedním ze znaků toho, že se česká ekonomika pomalu vzpamatovává z recese, je opětovný návrat firem k pořádání předvánočních večírků pro své zaměstnance a obchodní partnery.

Uvedla to ve čtvrtek jedna z agentur, která podobné akce pořádá.

„Oproti loňskému roku jsme zaznamenali velký nárůst poptávky po realizaci firemních večírků a oslav. Zatímco vloni se tyto výdaje škrtaly a mnohé firmy upustily od pořádání předvánočních oslav, letos je to zcela jiné,“ potvrzuje Eva Fruhwirtová z agentury s. „Zájem je především o netradiční aktivity spojené se vzděláváním zaměstnanců,“ vysvětluje Eva Fruhwirtová.

 

Psali jsme: Je po finanční krizi, nebo je jen pauza?

 

Ekonomická krize naučila manažery a podnikatele více zvažovat účel vynaložených prostředků. Ti se odvracejí od tradičních hostin s alkoholem. Večírky jsou více koncipovány tematicky, s možností relaxace a zážitků.

Předvánoční večírek má podle manažerů spojovat teambuildingové prvky, které posílí pracovní kolektiv, a zároveň má být formou zaměstnaneckého benefitu, tedy poděkování za odvedenou práci v uplynulém roce.

 

-David Vandrovec,Mediafax

Kurzy

Kurzovní lístek: 25.5.2024 Exchange s.r.o.

EUR 24,610 24,710
USD 22,700 22,840
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články