Leasing od GE Money Auto: K Leasingu bude pojištění schopnost splácet zdarma

22. 9. 2009 – 19:30 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Leasing od GE Money Auto: K Leasingu bude pojištění schopnost splácet zdarma
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Společnost GE Money Auto, lídr ve financování ojetých automobilů na českém trhu, přichází s další novinkou. Klienti nyní ke každému úvěru autoCREDIT JISTOTA získají navíc pojištění schopnosti splácet, které je automaticky součástí splátek. Zákazníci mohou této akční nabídky využít od 14. září až do konce letošního roku. GE Money Auto, které tento druh pojištění nabízí již od roku 2000, připravilo produkt ve spolupráci s francouzskou pojišťovnou CARDIF PRO VITA.


GE Money Auto svou akční nabídkou reaguje na ekonomickou situaci na trhu. Víme, že nyní lidé daleko více než dříve zvažují, zda pro ně půjčka není za současných okolností rizikem. GE Money Auto jim proto jako dárek nabízí pojištění schopnosti splácet,“ říká Jan Hrubý, marketingový ředitel GE Money Auto. „Lidé, kteří si dnes pořizují nový nebo ojetý vůz na úvěr, již sami často přicházejí s žádostí o pojištění. Vypovídá to jak o rostoucí míře zodpovědnosti zákazníků, tak o rozšíření povědomí o přínosech této formy zabezpečení,“ dodává Hrubý.

GE Money Auto se snaží svým klientům přinášet vždy něco navíc a tak pro ně připravilo další novinku. Ke každému úvěru autoCREDIT JISTOTA nyní zákazníci získají pojištění schopnosti splácet už jako součást splátek. Při ztrátě zaměstnání uhradí za zákazníky pojišťovna až 6 měsíčních splátek a v případě úmrtí pojišťovna doplatí celou zbývající částku. Vše je možné vyřídit na počkání u kteréhokoli smluvního prodejce nových i ojetých vozů.

Pojištění schopnosti splácet úvěr od GE Money Auto pokrývá případy ztráty zaměstnání nebo úmrtí. \"Pojištění schopnosti splácet jim k úvěru autoCREDIT JISTOTA dáváme jako dárek,“ doplňuje Jan Hrubý.

Kurzy

Kurzovní lístek: 20.8.2022 Exchange s.r.o.

EUR 24,570 24,690
USD 24,420 24,600
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články